МастерШеф
Дивіться також
МастерШеф Випуск 3 Мастер Шеф 13 сезон. Випуск 3 від 24.02.2024
Випуск 3 | 24.02.2024 | Сезон 13

Дивіться онлайн проєкт Мастер Шеф 13 сезон 3 випуск, щоб побачити, як двадцятка аматорів боротиметься за перший в історії проєкту імунітет від битви чорних.

У 3 випуску шоу Мастер Шеф 2024 кулінари мріяли про майстер-клас, але вони навіть уявити не могли, що його проведе переможниця минулого сезону Валерія Матрохіна! Бичачі хвости, чайний гриб, селера… Валерія приготувала незвичайну лазанью з локальних українських продуктів, яка вражає уяву своїми смаками. Але чи вдасться командам учасників шоу Мастер Шеф до дрібниць скопіювати цю страву? Дізнайтеся просто зараз.

Шеф-кухар має не лише гарно готувати, а й презентувати свої страви настільки впевнено, щоб привернути увагу інвесторів. Саме тому судді вирішили перевірити, чи вміють аматори бачити свої вміння як майбутній бізнес. У другому випробуванні проєкту Мастер Шеф учасники оберуть трьох інвесторів, які вирішать долю продуктів для конкурсу. Інші ж кухарі мають переконати інвесторів у тому, що саме їхні страви здобудуть перемогу. Кому вдасться отримати ресурси, а кого підведе харизма? Невже інвестори нічого не готуватимуть? Дивіться в проєкті Мастер Шеф 13 сезон 3 випуск від 24.02.2024.

Дивіться онлайн Мастер Шеф 13 сезон 2 випуск від 17.02.2024

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

banijay logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: