МастерШеф

У 3 випуску «МастерШеф»-15 відвідає столичний Парк імені Тараса Шевченка

Уже цієї суботи, 15 березня, на телеканалі СТБ вийде 3 випуск кулінарного проєкту «МастерШеф»-15. 21 учасник вирушать на свої перші випробування, аби здобути шеф-ніж, не потрапити до битви чорних і виконати важливу місію — зібрати кошти для ЗСУ. А готуватимуть для киян і гостей столиці. 

МастерШеф 15 сезон 3 випуск: анонс від 15.03.2025

За 15 сезонів проєкт став родиною для всіх учасників. Серед них є мастершефівці, які виконують обов’язок громадянина, боронять рідну державу під час війни. Олег Ковальчук і Юлія Кушнір забезпечують свої підрозділи необхідним — одягом і їжею. Так, Олег готує більше ніж для 600 чоловік, а Юлія є начальником складу і відповідає, аби всі були одягнені. Тож саме вони очолять дві команди, аби продати якомога більше їжі для киян і гостей столиці. 

МастерШеф 15 сезон 3 випуск: анонс від 15.03.2025

МастерШеф 15 сезон 3 випуск: анонс від 15.03.2025

Не обійдеться і без класичної естафети. Щосезону це випробування дозволяє прослідкувати за роботою окремого аматора, який залишає своє звичне життя і поринає в світ кулінарії. 

Більше на тему: Нова ера незламного «МастерШеф»: Хто став учасниками 15 сезону кулінарного проєкту?

З третього тижня з’являться перші лідери, відбудеться перша битва чорних, і, на жаль, перший учасник або учасниця залишать проєкт.

Не пропустіть вже цієї суботи 3 випуск кулінарного реаілі «МастерШеф»-15 о 19:00 на СТБ.  

Читайте нас також у Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також
banijay logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: