МастерШеф

«МастерШеф»-12 випуск 14: відтворити на тарілці супрематизм Малевича

14 тиждень на кухні «МастерШеф»-12 розпочався неочікувано. Адже аматори завітали на кухню шоу, де на них вперше не чекали судді. Стояв лише самотній планшет, який згодом почав надсилати учасникам повідомлення. Що чекало на кухарів сьогодні? Та які СМС отримали вони від суддійської трійки у 14 випуску від 02.02.2023?

Мастер Шеф 12 сезон: хто пішов у 14 випуску від 02.12.2023

«Ви вже найсильніші цього сезону. Тож сьогодні здійсниться мрія всіх учасників “МастерШеф”. Абсолютна влада і повна самостійність на кухні. Але пам’ятайте, що самостійність передбачає відповідальність. Ви розпочинаєте конкурс, який перевірить важливий аспект роботи будь-якого професійного шефа: вміння розповідати про себе кулінарією. Правила прості — ви маєте приготувати одну страву, яка розповість, хто ви такі. Це ваш автопортрет. Це або характер, або зовнішність, або навички. Тож не будемо заважати своєю присутністю», — повідомили у форматі відео судді.  

Та не обійшлося без легендарного суддівського «але». Готувати довелося порційно, аж на 12 людей. Хто були цими таємничими дегустаторами? Несподівано, ними стали… самі аматори. Настав час куштувати. Кожен ставав на місце судді, а його суперники презентували страву-автопортрет. Крім того, кожен мав фішки з балами від 1 до 8. Таким чином, за результатами голосування, найбільше балів заробила Віка  та Оля. А найменше — Ілля, Валерія й Ірина.

Мастер Шеф 12 сезон: хто пішов у 14 випуску від 02.12.2023

Судді вирішили скуштувати страви лідерів та аутсайдерів, аби остаточно визначити, хто має отримати чорний, а хто стати переможцем конкурсу. Проте Ектор, Володимир і Ольга відзначили те, що аматори були не об’єктивні, адже не вважають страву Іллі однією з найгірших. 

Більше на тему: «МастерШеф»-12 випуск 13: Як підставити суперника і не потрапити в халепу самому

У другому конкурсі пригадали видатного українського Казимира Малевича, чиє ім’я увійшло в історію світового мистецтва. Але нещодавно світ дізнався, що він українець, киянин, а не «russian painter». Тож наступне випробування — це зізнання у любові одному з видатних талантів української землі. А завдання кулінарів — довести, що українці не забувають свої предків.

Мастер Шеф 12 сезон: хто пішов у 14 випуску від 02.12.2023

Кожен учасник отримав роботу Малевича в стилі супрематизму, яку мав відтворити у себе на тарілці. Найгірше із завданням впоралися Оля та Руслан. Тож разом з Валерією й Іриною вони відправилися на битву чорних.

Мастер Шеф 12 сезон: хто пішов у 14 випуску від 02.12.2023

Хто залишив проєкт «МастерШеф»-12 у 14 випуску від 02.12.2023?

Битва чорних також почалася з надбань великої української культури. Але якщо минуле випробування було для поціновувачів візуального мистецтва, то на цей раз чорні мали справу з українською народною казкою. 

Судді не тільки здивували учасників, а й добряче насмішили. Ектор і Володимир вивезли реквізит — костюми зайчика, жабки, лисички та мишки. Та найголовніше, що костюм був з великого картону, мав подвійну сторону й величезний розмір.

Крім того, аматорам потрібно було переосмислити борщ. Приготувати таку страву, яка складалася з тих самих інгредієнтів.  

Мастер Шеф 12 сезон: хто пішов у 14 випуску від 02.12.2023

На жаль, із завданням не впоралася Ірина Давиденко. Тож у 14 випуску від 02.02.2023 проєкт «МастерШеф»-12 залишає саме вона.  

Читайте нас також у Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також
banijay logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: