МастерШеф

АНОНС: Кулінари-аматори будуть торгуватися з Дмитром Танковичем

В сьогоднішньому ефірі шоу «МастерШеф» глядачі побачать рекордну кількість зіркових гостей. По-перше, кулінари цього сезону будуть готувати обід для учасників попереднього. По-друге, в одному з конкурсів їх відвідає відомий телеведучий Дмитро Танкович!

Саме Діма буде ведучим, але не просто конкурсу, а аукціону! Учасники цього разу будуть торгуватися, купуючи продукти за час. Спочатку у них буде 200 хвилин і цілий список продуктів в одному екземплярі. Хто дасть більше хвилин – тому й дістається інгредієнт.

«У цьому конкурсі дуже важливо дотримуватися балансу, – поділився з сайтом СТБ Дмитро Танкович. – Одна з команд трохи поквапилася і допустила помилку, купивши сіль за рекордну кількість часу! Їм пощастило менше, але, як показує практика, не завжди видиме є запорукою успіху. При правильному виборі продуктів навіть за короткий час можна приготувати гарну страву».

А ось на виїзному конкурсі учасникам цього сезону доведеться задовольнити смаки їхніх попередників. На цьому конкурсі конфлікт сезонів почнеться ще напередодні самого випробування, оскільки 20-ці попереднього сезону здасться, що «новачки» дуже неповажно ведуть себе по відношенню до них.

Чи вдасться учасникам здивувати своїх суворих попередників? Чи зможе команда, яка купила втридорого сіль, за кілька хвилин приготувати ресторанну страву? І хто ж покине шоу цього разу?

Дивіться вже сьогодні, о 20:00 на телеканалі СТБ!

Video: Кулинары-аматоры будут торговаться с Димой Танковичем

Кулинары этого сезона будут готовить обед для участников предыдущего, а в одном из конкурсов их навестит известный телеведущий Дмитрий Танкович!

Video: Кулинары-аматоры будут торговаться с Димой Танковичем

Кулинары этого сезона будут готовить обед для участников предыдущего, а в одном из конкурсов их навестит известный телеведущий Дмитрий Танкович!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також
banijay logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: