МастерШеф

Хто з учасників опиниться в безвихідній ситуації?

Сьогодні, 4 грудня, о 20:00 глядачі каналу СТБ побачать черговий випуск найкулінарнішого шоу країни «МастерШеф». Кількість учасників помітно зменшується, а це означає, що фінал все ближче і ближче. Відповідно, умови завдань теж ускладнюються. Цього разу учасники знову змагатимуться в добре знайомому їм конкурсі. Але ні, це буде не той самий рухомий стілець. Учасників розділять на команди, але готувати вони повинні будуть по одному. Так, це знову буде конкурс-естафета.

Тільки от цього разу правила трохи змінилися. За 40 хвилин, наданих учасникам, кожен з них повинен буде виконати не по одному, а по два процеси. Кулінарів розділили на команди методом жеребкування, тільки от одна з команд була практично вся одягнена в чорний фартух, крім одного учасника. Таким чином, вибору у нього не було – тільки перемога.

«Я впевнений у цій людині, як в кулінарі, – поділився з сайтом СТБ Ектор Хіменес-Браво. – Але тільки тоді, коли вона готує сама. Коли ж вона працює в команді, то дуже швидко втомлюється й губиться, оскільки їй не подобається залежати від інших людей. На місці цього учасника в даній ситуації я б точно зробив вибір на користь капітанства, оскільки це надало б йому багато плюсів».

Команда порахувала так само, але, коли судді все ж запитали, хто буде капітаном, прозвучало зовсім інше ім’я.

До кінця конкурсу його результат був практично очевидний: одна команда помітно випереджала другу, а в іншої трапилася невдача під час презентації.

Чиїй же страві віддадуть перевагу судді? За кого відверто буде вболівати Микола Тищенко? І хто ж отримає чорний фартух за чужу помилку?

Дивіться вже сьогодні, 4 грудня, о 20:00 на телеканалі СТБ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також
banijay logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: