МастерШеф

Чиє провальне блюдо Ектор Хіменес-Браво охрестить «Титаніком»?

Сьогодні, 13 листопада, о 20:00 глядачі каналу СТБ побачать черговий випуск кулінарного шоу «МастерШеф». Цього разу десятку кращих кухарів-аматорів в першому конкурсі розділять на пари і розташують по різні сторони ширми. Одному з них зав’яжуть очі, але йому ж і нададуть блюдо. Саме на цьому учаснику і буде лежати головна відповідальність за результат, адже він повинен буде продиктувати своєму партнеру складові страви і описати його зовнішній вигляд, при цьому маючи можливість лише торкатися і пробувати його.

«Сьогодні учасникам буде дуже важливо на повну включити своє чуття і смакові рецептори,
– розповів сайту СТБ напередодні конкурсу Ектор Хіменес-Браво. – Також йому потрібно буде правильно сформулювати свої думки і передати їх учаснику, який знаходиться за ширмою».

Але головна заковика конкурсу була в тому, що судді, знаючи про особисті неприязні учасників, навмисно поставили їх у пари саме з тими людьми, яких вони недолюблюють. Навіщо? А тому, щоб довести, що справжні кулінари можуть працювати з будь-якою людиною.«Ви можете працювати втрьох, вчотирьох, вп’ятьох – неважливо. Головне, щоб ви могли взаємодіяти з ким завгодно,
– каже Ектор. – Дуже важливо , щоб сьогодні між учасниками було повне взаєморозуміння, адже від цього залежатиме, залишаться вони в проекті чи ні».

Конкурс стартував, і судді були просто вражені! Пари, учасники в яких, здавалося б, не зможуть знайти спільну мову, почали працювати злагоджено і впевнено!

«Одна з пар дійсно дуже наблизилася до страви-​оригіналу,
– поділився спостереженнями Ектор. – А інша – вразила своїм нерозумінням один одного, але приголомшливо гарним результатом. Інтуїція однієї з учасниць буквально врятувала пару».

А ось двоє учасників так і не змогли знайти спільну мову і повністю провалили страву.

«Титанік!», – розчаровано дивлячись на блюдо, вимовив Ектор Хіменес-Браво.

Чи пробачать судді парі таку помилку? Які непримиренні конкуренти зуміли зібратися і діяти як одне ціле? І яка з учасниць під кінець готування поміняла страву, не послухавшись свого партнера?

Дізнаєтеся вже сьогодні, 13 листопада, о 20:00 на телеканалі СТБ!

Світлана Панкова, сайт STB.UA

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також
banijay logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: