МастерШеф

Учасників оцінюватиме четвертий суддя

Сьогодні, 6 листопада, о 20:00 на телеканалі СТБ глядачі побачать черговий випуск кулінарного шоу «МастерШеф». Нагадаємо, минулого разу судді вирішили залишити у проекті всіх
учасників у чорних фартухах, тому сьогодні дива не станеться, і
хто-небудь обов’язково покине шоу.
А для того, щоб перевірити кулінарів на професіоналізм і спритність судді цього разу підготували для них цікавий майстер-клас.

Але ні, давати його будуть не вони, а людина, яка як ніхто розуміє учасників в силу того, що побувала на їхньому місці.

«Для
нас дуже важливо, щоб учасники цього сезону вчилися на прикладі
випускників минулих сезонів
, – повідав сайту СТБ Ектор Хіменес-Браво.
Плюс до всього, ми хотіли випробувати їх на знання технологій готування десертів. Хто може показати їм і перше, і друге? Правильно, переможниця минулого сезону – Ліза Глинська».



Єлизавета
спеціально приїхала з Франції, щоб провести учасникам майстер-клас і
розповісти про те, чому ж вона навчилася у всесвітньо відомій
кулінарній школі «Le Cordon Bleu».

«Ліза тепер набагато більш професійна в плані техніки, – поділився своїми враженнями від кулінарного таланту дівчини Ектор. Зараз у неї набагато більше знань, і навіть змінилася манера говорити! Тепер вона розповідає про готування більш пристрасно, у неї набагато більше енергії по відношенню до кулінарного мистецтва. І по ній можна чітко побачити, що вона задоволена тим, якою дорогою пішла».



Учасники помітно зраділи, що сьогодні їм «викладати» буде саме Ліза.
Ще до оголошення її імені вони скандували: «Лізу, Лізу нам на майстер-клас давайте».

«Я була дуже рада бачити саме її, – розповіла сайту Ірина Бактиая. Вона вже дуже багато чого знає, і мені хотілося, щоб вона поділилася цими знаннями з нами».

За
умовами конкурсу, учасники повинні були в точності за Лізою повторити
приготування звичайної, здавалося б, страви – грушевої шарлотки.

«Насправді Ліза лукавить, – сказав Микола Тищенко. Тут все далеко не так просто, як здається».

І не збрехав. Часу на приготування було дуже мало – годину.



«Вона встигла вкластися в зазначений час
, – пригадує одна з учасниць.
Але ми ж не знали, що там і до чого, як поведе себе тісто в духовці, наприклад, і інших деталей. Плюс презентація була вкрай складною, треба було дуже постаратися, щоб нічого не зіпсувати» .

І
якщо під час майстер-класу Ліза була поблажливою до учасників, тому
що свого часу стояла на їхньому місці, то при оцінці результатів була
максимально критичною і об’єктивною.

Хто ж найкраще впорався із завданням переможниці минулого сезону? Чим Сергій Чібар та Ольга Мартиновська страшно розлютили Ектора? І хто ж, зрештою, сьогодні покине шоу? Дивіться вже ввечері, о 20:00 на телеканалі СТБ!

Світлана Панкова, сайт STB.UA

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також
banijay logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: