Кріпосна
Соня Прісс

Катерина Вербицька — головна героїня серіалу «Кріпосна». У новому сезоні Катя стає вільною, проте в її долі починаються нові випробування. Позаду життя в ролі власності Червінських та Лідії Шефер, нещадна помста купчихи і смерть коханого Олексія Косача. Але світло в кінці тунелю і надія на краще прийшли в життя Каті, коли її врятував Андрій Жадан. Та що ж її чекає попереду? Кохання, що непідвладне смерті, надія, сила і незломленість дворянами, які досі не приймають її у своє коло. У костюмованій драмі Катерину Вербицьку грає актриса Соня Прісс.

Соня Прісс виросла в сім’ї педагогів. Усе дитинство займалася в театральній студії. Батько — вчитель англійської мови ― прищепив Соні любов до іноземної. Після школи вона вступила до інституту в рідному місті, хотіла стати перекладачкою. Проте творча натура взяла гору, і дівчина зрозуміла, що її покликання зовсім інше. Соня продовжувала мріяти вступити до одного з американських навчальних закладів і стати актрисою. Тоді вона подала заявку на участь у спеціальній програмі. Складала тести, писала есе і на конкурсній основі виграла грант на безкоштовне навчання в США.

Соня Прісс також навчалася в театральній академії в Санкт-Петербурзі. І вже після 1 курсу почала зніматися в кіно, а рік потому отримала свою першу головну роль у повнометражному фільмі «Срібні ковзани».

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: