Кріпосна
Сергій Стрельников

Стефан Яблоневський — чоловік, який мав усі шанси прожити щасливе життя. Його історія про те, що, коли в хорошої людини відбирають найцінніше і найрідніше, її долею стає помста, що руйнує межі між добром і злом. У 3 сезоні костюмованої драми «Кріпосна» Стефана Яблоневського грає актор Сергій Стрельников

Сергій Стрельников народився 13 листопада 1979 року в сім’ї лікарів. У 1996 році, після закінчення школи, вступив до Київського училища культури на режисуру масових заходів, яке закінчив з відзнакою. Відтак вступив до Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого на курс М. М. Рушковського. Після закінчення університету в 2003 році працював у Театрі юного глядача, а потім в організованому на базі студентів курсу молодіжному театрі «Ательє 16».

У кіно Стрельников став зніматися на початку 2000-х років. У його фільмографії більше 45 робіт. У серіалі «1941» (2009) Сергій зіграв пораненого червоноармійця Ігоря, вилікуваного Оленою, який згодом виявляється дезертиром і зрадником. Після виходу серіалу в прокат усі відзначили блискучу гру актора: на початку проєкту його герой викликає співчуття, а потім, до кінця — щире обурення.

Однією з найяскравіших робіт Стрельникова стала головна роль в історичному серіалі «Пристрасті за Чапаєм» (2012).

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: