Кріпосна
Марія Машкова

Рогніда Безус — яскрава, складна, жорстока. Віднедавна голова Київського жіночого благодійного товариства. Головна світська заміжня красуня Києва, з тих, кому страшно попастися на язик. Її нелюбов — вирок для будь-якої дами або кавалера. Вона — негласна лідерка жіночого київської громади, ініціаторка багатьох світських подій. З її легкої руки можуть почати приймати у себе кого завгодно. І кому завгодно можуть відмовити, якщо цей хтось не припаде до душі Рогніді. Вона — підкреслена моралістка і поборниця святості сімейних та інших суспільних цінностей. У новому сезоні костюмованої драми «Кріпосна» Рогніду Безус зіграла актриса Марія Машкова.

Марія Машкова народилася 19 квітня 1985 року в акторській сім’ї. У віці семи років уперше вийшла на театральну сцену, а в 11 років дебютувала в кіно: у фільмі «Маленька принцеса» (1997) зіграла роль бешкетної ​​дівчинки Лавінії.

Уже тоді майбутня актриса вирішила присвятити життя театру і кіно. У 2002 році, після закінчення середньої школи зі срібною медаллю, вступила на економічний факультет. Але провчившись в академії два місяці, потай від батьків наважилась перейти на акторський факультет Вищого театрального училища імені Б. В. Щукіна. Відомою Марія Машкова стала в 2005 році, коли на екрани вийшов популярний мелодраматичний серіал «Не родись вродливою». Сьогодні фільмографія Марії налічує понад 50 робіт. На її рахунку головні ролі в повнометражних стрічках і різних серіалах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: