Кохана, ми вбиваємо дітей

Героїня симулювала напад, намагаючись викликати співчуття дітей

34-річна Аліна Клименчук звернулася на проект «Кохана, ми вбиваємо дітей», оскільки одна виховує двох дочок-двійнят, 11-річних Яну і Діану, і не може завоювати їхню любов. З чоловіком жінка розійшлася 2 роки тому через його пияцтва і постійних зрад. Чоловік ніяк не брав участі в житті сім’ї, тому виховання дівчат повністю лягло на плечі героїні. Діти скаржаться, що живуть гірше, ніж в концтаборі, бо мати постійно на них кричить і жорстоко б’є усім, що може потрапити під руку. Крім того, Аліна постійно використовує дітей в якості робочої сили. «Я не вірю, що вона стане адекватною людиною», – припустила одна з дочок учасниці.

Читайте також: Ознаки гіперактивності у дитини і особливості її виховання

eeyqo

Зі спілкування з ведучим проекту з’ясувалося, що і між собою дівчата не вміють нормально спілкуватися і навіть не знають, що таке любов і повага. Вони звикли прибирати у будиноку, готувати їжу, доглядати за тваринами, але роблять це не за власним бажанням, а з-під палки матері. В іншому випадку вони щоразу ризикують отримати фізичне покарання від мами. У рамках проекту родині потрібно було перестати кричати один на одного, під заборону потрапило насильство і приниження; крім того, Аліну зобов’язали кинути палити. Дівчата, в свою чергу, повинні були прибрати свою кімнату. Командувати кожному члену сім’ї не можна, але матері було дуже складно змінити диктаторський тон, і вона часто піднімала крик.

Читайте також: Учасниця «підкупила» чужого сина, щоб він поводив себе добре

iy

Уже в перші дні участі в проекті побутові проблеми і непослух дітей вивели Аліну з себе, і вона знову зірвалася. Жінка сильно побила дітей, за що вони на неї серйозно образилися і вирішили повністю ігнорувати її слова. Відчувши своє безсилля і нервозність, жінка впала на підлогу і почала битися в конвульсіях. Яна і Діана запідозрили симуляцію, стверджуючи, що знають, коли матері насправді погано.

hwy

З дівчатками погодився і досвідчений лікар-психіатр. «У момент, коли її можуть викрити в неправоті, вона симулює судомний припадок: людина чітко вибирає положення, куди впаде і як буде смикатися», – сказав доктор. В результаті Яна і Діана не пожаліли мати, як вона того хотіла, що викликало у неї масу негативних емоцій. Щоб поставити дівчаток на місце, Аліна зважилася вдарити по хворому – забрати у дочок улюблених собак. На цей раз істерика трапилася у дітей.

Читайте також: Що буде, якщо діти і дорослі поміняються місцями?

ie939

Героїні проекту в терміновому порядку потрібно було вчитися нести відповідальність за свої вчинки і піклуватися про сім’ю. Для цього вона зустрілася з Іриною Зільберман, продюсером і режисером, а також справжньою леді. Жінка була запрошена для того, щоб навчити Аліну гарним манерам, а також правильної сервіровки столу. Як тільки учасниця проекту почула умови випробування, тут же відмовилася його проходити.

gjo

«Ви хоч би думали своєю головою! Навіщо мені це треба? У мене вже руки трусяться», – розлютилася вона і пішла з кімнати. Її виправданнями стали бідність, невміння накривати на стіл, страх стати посміховиськом і багато інших.

Чи вийшло у Аліни взяти себе в руки і виконати завдання? Чи пробачили діти маму за підлий вчинок? І чи виконала сім’я хоча б кілька правил? Дивіться у відео:

Video: Героиня симулировала припадок, пытаясь вызвать сочувствие детей

34-летняя Алина Клименчук обратилась на проект, так как одна воспитывает двух дочерей-двойняшек, 11-летних Яну и Диану, и не может завоевать их любовь.

Частина 1 з 4

Частина 2 з 4

Частина 3 з 4

Частина 4 з 4

Дивіться попередній випуск просто зараз!

Читайте також