Кохана, ми вбиваємо дітей

Героїня побуває на могилі жінки, яку вбив власний син

Сім’я Корнієнко продовжує свою участь у проекті «Кохана, ми вбиваємо дітей». У Лілії та її сина Валери погано виходило змінюватися, тому Дмитро Карпачов вирішив влаштувати матері складне випробування, яке не залишить їй шансів на слабкість і боягузтво.

ie04

При останній зустрічі в студії героїня дізналася, що на цілий тиждень стане мамою для іншого хлопчика – екс-учасника проекту Ісаака Величка. А за виховання Валери візьметься мама Ісаака Анжела. Хлопчик вирішить робити вигляд, що змінився, щоб жінка від нього відстала, а Лілія швидко зрозуміє, наскільки легко нею маніпулюють діти. Чим закінчиться цей безпрецедентний експеримент?

Читайте також: Дитину вигнали з притулку для тварин через її жорстокість

На цьому завдання для сім’ї не закінчаться, і після повернення дітей до своїх домівок почнеться найскладніше. Лілія зустрінеться з людьми, які пережили смерть близької людини. Обставини загибелі виявляться непростими, адже жінку, яку оплакують досі, вбив її власний син. Подруга цієї жінки розповість Лілії про те, наскільки боляче усвідомлювати, що вбивцею стала саме дитина покійної.

9e0e

Валеру, нарешті, віддадуть до спортивної секції, щоб він зміг направити свою агресію в правильне русло і навчитися спілкуванню з людьми. Там він за звичкою спробує встановити свої правила, але тренери швидко знайдуть на хлопчика управу, і він понесе справедливе покарання.

Читайте також: Мати впевнена, що її дитину не хочуть виховувати вчителі

У минулому випуску Валеру вигнали з притулку для бездомних тварин через його жорстоке поводження з котами і собаками. Незважаючи на це, учасник проекту отримає другий шанс. Йому довірять крихітних створінь, за якими потрібен дбайливий і ретельний догляд.

y5e

Чи зможе хлопчик стати турботливим або буде, як завжди, мучити ні в чому не винних тварин? Чи вийде у Лілії попросити вибачення у бабусі і мами, яких вона неодноразово ображала? І чим закінчиться одна з найбільш непередбачуваних історій проекту?

Дізнайтеся у вівторок, 17 травня, о 20:00 на СТБ!

Video: Героиня побывает на могиле женщины, которую убил собственный сын

Героиня побывает на могиле женщины, которую убил собственный сын

Video: Героиня побывает на могиле женщины, которую убил собственный сын

Героиня побывает на могиле женщины, которую убил собственный сын

Читайте також