Кохана, ми вбиваємо дітей

Учасниця заспівала перед зірками Х-фактору

Друга частина випробувань для сім’ї Ільчук почалася із зустрічі Альони з фізіогномістом та психологом Тетяною Ларіною. Метою експерта було з’ясувати, наскільки часто жінка бреше своій дочці. Виявилося, що брехня – постійний супутник героїні. «Я вам не вірю», – стверджувала раз по раз Тетяна.

tu4

Тим часом Діана досягла непоганих успіхів у спорті, адже у неї стали по-справжньому вдаватися базові і більш складні елементи. Також дівчинка поспілкувалася з екс-учасницею шостого сезону проекту «Кохана, ми вбиваємо дітей» Олею Уваєвою. Зараз Олі 17, і її стосунки з рідними досі наповнені теплом. Дівчата разом гуляли, співали і довго розмовляли.

Читайте також: Жінка через ревнощі вдарила і вигнала єдину подругу дочки

iie

Для Альони Ільчук було дуже непросто навчитися будувати стосунки з дочкою. Допомогти їй повірити в свої сили вирішили інструктори-альпіністи – і влаштували експрес-навчання скелелазінню. Крім того, що жінка повинна була сама впоратися із завданням, їй довелося навчити всьому групу підлітків, включаючи дочку. Окрилена власним успіхом героїня завзято почала пояснювати основи екстремального спорту дітям. Першою спробувати вилізти на скелю вирішила Діана, але у неї виникли проблеми. Вперше мати не реагувала на грубість дочки, а підтримала її.

Читайте також: Яку роль відіграє батько в житті дітей?

i4s

На маму та доньку чекало останнє, найскладніше завдання – подолання дистанції на висоті над водою. Вітер і можливість впасти злякали Олену, і вона не захотіла проходити випробування. За зізнанням жінки, страх скував її, і вона не могла довірити життя і здоров’я своєї дитини стороннім людям. Але несподівано на допомогу прийшла Діана. Саме дочка вмовила маму все-таки спробувати пройти через це разом. «Ти будеш зі мною! На скелі у мене теж нічого не вийшло. А зараз я не боюся. Подумай, як ти будеш до себе ставитися, коли ми пройдемо?» – втішила маму дівчинка. Після всіх труднощів і сліз на сім’ю чекали нові правила тижня.

Читайте також: Чого не можна говорити дітям про батька?

Щоб перевірити стосунки сім’ї на міцність, мати і дочку відправили на пейнтбольний бій. Необхідно було зрозуміти, як будуть поводитися рідні люди після проекту. Їх поставили в умови, в яких вони зіткнулися на поле бою віч-на-віч, будучи в різних командах. У повітрі зависло питання: чи позбудуться члени сім’ї один одного заради перемоги?

y3q

Діана вже зізнавалася, що давно хотіла займатися музикою. Заради її мрії група реаліті влаштувала для дівчинки зустріч з професіоналами в світі музики та зірками Х-фактору: продюсером Ігорем Кондратюком, Костею Бочаровим, Андрієм Інкіним, Іриною Василенко, Дмитром Бабаком та іншими зірками. Як вони оцінили талант Діани?

Дивіться завершення історії сім’ї Ільчук в ВІДЕО:

Video: Участница спела перед звездами Х-фактора

Диана признавалась, что давно хотела заниматься музыкой. Ради ее мечты группа реалити устроила для девочки встречу с профессионалами в мире музыки и звездами Х-фактора.

Частина 1 з 4

Частина 2 з 4

Частина 3 з 4

Частина 4 з 4

Дивіться попередній випуск просто зараз!

Читайте також