Кохана, ми вбиваємо дітей

Що відбувається в сім’ї, коли батьки нав’язують дітям свої цілі

Що відбувається в родині, коли батьки нав’язують дітям свої цілі та ідеали, або ж, навпаки, дозволяють своїм чадам занадто багато? Розповісти про свої проблеми і розібратися в помилках прийшли гості студії – Тетяна та Юлія Марченко. Доньці Юлії 19 років, але у неї немає власної думки. Професію їй вибрала мати, дівчина не хоче жити самостійно, адже все одно її рішення не влаштують Тетяну. Психологи реаліті допомогли рідним людям висловити всі претензії один до одного і зрозуміти, як виправити ситуацію.

Читайте також: Команда проекту вперше відмовилася працювати з сім’єю

55pp

Також з’ясувати причини своїх дивних стосунків прийшла Світлана Медвідь і її син Руслан. Вони вже з’являлися на екрані в проекті «Детектор брехні», і тоді їхня історія стала шоком для всієї країни. Це не дивно, адже мати купала свого сина, ходила перед ним голою і схиляла до інтиму. Що стало приводом для такого зв’язку між матір’ю і сином, з’ясовували експерти пост-шоу «Кохана, ми вбиваємо дітей».

iit

Головне питання, яке цікавило глядачів і експертів реаліті, нарешті, отримало свою відповідь. Чи змінилися стосунки в родині Охтема? На щастя, так, але тільки між Олексієм і Валерією. У їхньому будинку тепер чистота і порядок, а у дівчинки з’явилися нові захоплення і інтерес до життя. Лєра розповіла, що вона ходить на фітнес, тато став прислухатися до неї і цікавитися життям дочки. У них навіть з’явився сімейний ритуал – спільні щоденні прогулянки вечорами.

«Мало кому вірилося, що можна було допомогти. В даному випадку допомогла любов. Олексій став прислухатися до наших рекомендацій, і Лєру повернули батькові», – прокоментувала ситуацію сім’ї провідний психолог проекту Вікторія Любаревич-Торхова.

Які ще зміни відбулися в сім’ї Охтема, дізнайтеся ТУТ:

Video: Лера Охтема вернулась к отцу и активно занимается фитнесом

Что происходит в семье, когда родители навязывают детям свои цели и идеалы, либо же, наоборот, позволяют своим чадам слишком многое?

Частина 1 з 2

Частина 2 з 2

Дивіться попередній випуск прямо зараз!

Читайте також