Кохана, ми вбиваємо дітей

Команда проекту вперше відмовилася працювати з сім’єю

Родина Охтема звернулася на проект «Кохана, ми вбиваємо дітей», щоб знайти підхід до старшої дочки Валерії. Батьки дівчинки в розлученні, і тому вона живе з батьком, а мати Світлана участі в її житті майже не бере. На другому етапі роботи над стосунками жінці належало пройти перевірку і довести, що вона добре знає своїх дітей.

112

Дмитро Карпачов поставив матері дівчат багато запитань, але Світлана змогла відповісти лише на невелику їх частину. Героїня не знала про улюблену їжу дітей, не розуміла їхню манеру поведінки, а в кінці сказала, що розчарувалася в проекті. «Я очікувала чогось цікавішого і більш повчального», – висловила свою думку героїня.

Читайте також: Горда мати відмовилася змінюватися заради доньки

Батько Лєри і Гелі в одному з випробувань опинився на середині озера в човні з вибухонебезпечним пристроєм. Йому потрібно було моментально знайти вихід із ситуації, що Олексію ніколи не вдавалося. Чоловік не зміг впоратися із завданням, але хоча б намагався щось зробити. Лєра ж, щоб уникнути нервових зривів, весь час перебувала в реабілітаційному центрі.

Щоб прояснити неоднозначні моменти, сім’я Охтема зустрілася з ведучим реаліті. Світлана вирішила покликати до студії свою маму, адже тільки старенька підтримала її у спробах виправдати свої дії і принципи. Бабуся дітей підтвердила слова героїні про те, що Світлана – чудова мати, і заявила: проблем з дітьми немає.

67567

Навіть той факт, що її 4-річний онук не розмовляє, не збентежив бабусю. «Зате я з ним розмовляю», – стверджувала пращурка. У зв’язку з відсутністю змін в поведінці і мисленні матері, команді проекту довелося попрощатися з нею.

Читайте також: Учасниця проекту вирішила спілкуватися з мамою тільки на відстані

Допомогти Олексію перетворитися з ледаря на справжнього чоловіка і батька прийшов професійний кінолог. Віктор затримував злочинців у зоні АТО і був військовим коучем. Але наполегливість і сила чоловіка викликали в учасника проекту опір, і Олексію з Віктором не вдалося порозумітися.

На жаль, голові родини і батьку складного підлітка Лєри не вдалося виконати навіть найпростішого завдання – прибрати в квартирі. Його реакцією на важкі та незручні ситуації стала агресія, спрямована на знімальну групу. Вперше за історію проекту сім’я достроково припинила свою участь у реаліті. «Нам є сенс закінчити нашу співпрацю. Я вам не вірю», – сказав герою Дмитро Карпачов.

Чому команда прийняла таке рішення, дивіться у відео:

Video: Впервые команда проекта отказалась работать с семьей

Реакцией героя на неудобные ситуации стала агрессия, направленная на съемочную группу. Впервые за историю проекта семья досрочно прекратила свое участие в реалити.

Частина 1 з 4

Частина 2 з 4

Частина 3 з 4

Частина 4 з 4

Дивіться попередній випуск прямо зараз!

Читайте також