Кохана, ми вбиваємо дітей

Діти ненавидять один одного і звинувачують мати в повній байдужості

На проект «Кохана, ми вбиваємо дітей» звернулася українсько-абхазька сім’я Хасая, яка складається з матері Світлани, двох сестер Ані і Нелі, і молодшого сина. 12-річний Данило зараз є єдиним чоловіком в сім’ї, бо зовсім недавно батько кинув їх і поїхав до рідної Абхазії. Весь період, поки сімейство жило під одним дахом, Джумбер тримав рідних в суворості, бив дружину і дітей, називаючи свої жорстокі дії вихованням.

ygfjgj

Світлані 41 рік, вона працює товарознавцем і кожен день допізна затримується на роботі, щоб не займатися дітьми. Свої обов’язки з догляду за ними вона багато років скидала на старшу дочку, 23-річну Аню, внаслідок чого дівчина зненавиділа молодшу сестру. Аня звинувачує матір у всіх тих бідах, які існують в їхній родині, оскільки Світлана ніколи не захищала дітей від побоїв і принижень батька. Більш того, 2 роки свого життя дівчинки провели в інтернаті, куди їх здала героїня випуску.

Читайте також: Авторитет в сім’ї: як не поступатися примхам дитини

Молодшій доньці Нелі 18 років, дівчина постійно зриває свою злість на маленькому Дані і майже не спілкується з сестрою. Семикласник Данило страждає від епілептичних припадків, а також хворіє шкірною хворобою Вітіліго, тому стрес сприяє ще більшому прогресуванню його недугів. Діти намагаються пробудити совість матері, але частіше за все вона просто біжить від проблем на роботу, ігнорує їхні прохання або озвучує звинувачення у відповідь.

Чи зможе родина знайти точки дотику і перестати звинувачувати один одного? Дивіться прем’єру сьомого сезону проекту «Кохана, ми вбіваємо дітей» сьогодні, 8 березня, о 20:00 на СТБ!

Video: Дети ненавидят друг друга и обвиняют мать в полном безразличии

На проект обратилась украинско-абхазская семья Хасая, которая состоит из матери Светланы, двух сестер-подростков, Ани и Нели, и младшего сына.

Читайте також