Кохана, ми вбиваємо дітей

Донька дорікає маму тим, що вона рано народила

У сім’ї Таратухіних мама і донька постійно сваряться, нерідко справа закінчується побоями, які мама завдає дитині. Проблема посилюється з обох сторін: мама не може контролювати агресію, а донька дуже лінива, і звикла досягати свого за допомогою сліз. Для того, щоб навчитися знаходити спільну мову, родина і звернулася в проект «Кохана, ми вбіваємо дітей».

У першій частині програми Наталія показала, що готова змінюватися – вона намагалася розмовляти з донькою спокійно, і без нервів реагувати на вередування й істерики дівчинки. Але Тетяна відмовлялася виконувати рекомендації експертів, і влаштовувала скандали.

aO4cXgf3_inettools

У такому дусі розпочався і другий етап виправлень в сім’ї. Мама намагалася бути толерантною до доньки, в той час, як Тетяна противилася робити уроки, так як хотіла погуляти на вулиці, давила на маму сльозами. Дівчинка навіть не посоромилася завдати мамі по найболючішому місцю. Вона сказала: «Звичайно, 9 класів відучилася і тепер вільна», натякаючи на те, що Наталя рано її народила.

У відповідь мама зірвалася і побила доньку. «Я не знаю, як їй пояснювати, от не знаю. Вона розуміє тільки насилля. Ми живемо без сварок, коли вона гуляє. Коли її все влаштовує, у нас все відмінно », – говорить жінка.

Читайте також: Як виховувати дитину, якщо вас в дитинстві били батьки

 

Для того, щоб в сім’ї з’явилося взаєморозуміння, Наталя і Тетяна будуть боротися зі своїми проблемами індивідуально. Мама їде в табір, в якому їй належить навчитися мистецтву йоги, а Таня спробує подолати свою схильність до маніпуляції і лінь в дитячому спортивному таборі.

Особливого ентузіазму Наталя, зіткнувшись з першими випробуваннями, не виявила. На одному з тренувань жінка повинна була навчитися зливатися з природою. «Обійми дерево, відчуй, полюби його. Та яке дерево, я нанюхала, що їдальня є недалеко. Яке тут дерево? », -обурюється вона.

PBHw0s17_inettools

Але лише за пару днів, раніше нервова Наталія, змогла взяти себе в руки, старанно робила всі завдання, і усвідомила, що йога справді допомагає їй: «У мене таке відчуття, що я духовно дорослішаю після кожного нашого заняття, після кожної практики. Я починаю думати про те, про що я раніше боялася або не хотіла думати, я розколупую те, що мені завжди було неприємно, що я завжди хотіла приховати, що я придушувала. Я почуваю себе добре, спокійно, у мене мир у душі».

У цей час Тетяна  влаштовує неабиякі істерики в таборі, відмовляючись працювати в команді і займатися спортом. Дівчинка стверджує, що терпіти не може спорт, і намагається уникати фізичних навантажень. «Мені не треба працювати – я не хочу нічого робити», – повторює Тетяна. Тренери спробують донести до неї, що потрібно виправитися.

XzUvW00q_inettools

Ще однією проблемою, яка хвилює Наталю – це випиваюча мама, з якою відносини не складаються протягом більш, ніж десяти років. «Вона випивака. Я коли чую її нетверезу, все – у мене моментально змінюється все всередині. Ті почуття, емоції, які були у мене за кілька хвилин до того, як почула її голос – вони взагалі протилежні. Я не хочу, щоб у нас з Тетянкою було так, як у мене з моєю мамою. Я втрачу її повністю, і у мене не буде сенсу в житті », – відверто розповіла Наталя.

Останнім випробуванням і перевіркою для сім’ї став дитячий табір, в якому Наталя була вожатою, а її донька – вихованкою в маминому загоні.

Чи зможуть мама і донька навчитися розуміти одна одну і жити мирно? Дивіться у відео:

Video: Дочь упрекает маму тем, что она рано родила

Наталья Таратухина родила свою дочь в девятом классе. девочка растет лениво и капризной

Смотрите следующую часть

Часть 3 из 4

Часть 4 из 4

Смотрите предыдущий выпуск прямо сейчас!

Читайте також