Караоке на майдані

Про проект

Український народ любить співати. І робить це скрізь: вдома, на роботі, за столом в хорошій компанії та просто на вулиці! Але якщо за ваш спів вам дають приз, а навколо аплодує і підспівує натовп однодумців – значить ви в «Караоке на майдані».

Це музичне шоу з першої ж програми завоювало море шанувальників. Тут немає суворих музичних критиків і членів журі. Все проходить легко і весело. А тим, хто хоче взяти участь і заявити про свій вокальний талант, абсолютно не потрібно проходити кастинг і відриватися на кілька місяців від роботи. Достатньо вийти на головну площу столиці і про тебе моментально дізнається вся Україна.

Правила гри тут прості: заспівай улюблену пісню та отримай оплески глядачів та цінні подарунки.

Гра проходить у три тури. У першому турі усі присутні співають хором пісню, запропоновану ведучим шоу Ігорем Кондратюком. Четверо кращих, на думку ведучого, виходять у другий тур.

У другому турі четверо учасників виконують пісню «на вибір». Тут головне – сподобатися глядачам і своїм виконанням змусити їх аплодувати якомога голосніше. Двоє учасників, яким аплодували голосніше за всіх, проходять далі.

У третьому турі учасники співають фінальну пісню і обходять з капелюхом глядачів, збираючи з них гроші. Володар більшої суми стає переможцем і отримує приз. Всі програвші також отримують заохочувальні призи.

«Караоке на майдані» – справжнє народне шоу, яке існує з 1999 року. На каналі СТБ воно виходить з 2009 року. Цей формат також виходить у Казахстані.

Свяжитесь с нами по телефону: (044) 501-98-98, 501-98-99

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: