Холостяк

Про проект

Найромантичніший і красивий реаліті-проект українського телебачення, а також і найбільш обговорюваний. Він збирає біля екранів мільйони українок, кожен раз змушуючи переживати за долі його героїв.

Дивитися онлайн Холостяк 2019

Це проект про відносини, про те, як завоювати увагу чоловіка і не втратити його симпатію. «Холостяк» показує, що іноді потрібно ризикувати, щоб не шкодувати про те, що не зроблено. На очах телеглядачів зароджуються перші симпатії та світлі почуття. На прикладі учасників романтичного реаліті «Холостяк», української версії популярного американського «The Bachelor», можна зрозуміти, що любов – це велика праця, вчення, терпіння, творення і смиренність.

Щоб ближче познайомитися з 25 учасницями, головний герой, Холостяк, призначає їм побачення в наймальовничіших і екзотичних куточках світу, робить заради них романтичні вчинки. Разом вони борються зі страхами, долають екстремальні завдання і відкриваються один одному.

За правилами проекту з кожним епізодом кількість претенденток зменшується – на Церемонії троянд Холостяк вручає квітку тільки тим, з ким хоче продовжити знайомство. У фіналі проекту залишається всього кілька фіналісток, з чиїми батьками знайомиться головний герой, і хто незабаром вирушить знайомитися з родиною Холостяка в його рідне місто. В останньому епізоді Холостяк вибирає тільки одну учасницю, котрій він може вручити каблучку – символ серйозності його намірів.

У попередніх сезонах головними героями реаліті «Холостяк» були: популярний танцюрист Максим Чмерковський (його обраницею стала Олександра Шульгіна); нащадок царської династії Романових Френсіс Олександр Метью Романов (обраниця – Олена Ряснова); пластичний хірург Андрій Іскорнєв (обраницею стала Анна Козир, але незабаром герой став зустрічатися з Іриною Скориковою); футболіст Сергій Мельник (обраниця – Марина Кіщук); продюсер Іраклі Макацарія (обраниця – Олена Лесик); спортсмен Дмитро Черкасов (обраниця – Ліда Немченко); музикант і саунд-продюсер Рожден Анусі (обраниця – Іванна Гончарук).

Головний герой дев’ятого сезону – Нікіта Добринін.

Ведучий проекту – Григорій Решетник.

Ведуча пост-шоу «Холостяк. Як вийти заміж » – Роза Аль-Намрі.

Завдяки проекту «Холостяк» багато його учасниць зуміли побудувати міцні стосунки, а деякі вже одружилися і народили дітей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: