Холостяк

Холостяк Нікіта Добринін

Головним героєм 9 сезону проекту «Холостяк»-2019 став популярний ведучий Нікіта Добринін.

Більше на тему: Холостяк 10 – хто буде холостяком в 2020 році

холостяк 9Новому Холостяку 31 рік. Сьогодні його називають найуспішнішим молодим телеведучим.

Нікіта Добринін досяг професіоналізму в кар’єрі. Багато часу Холостяк приділив роботі, але в особистому житті він все ще самотній.

«Зараз настав період, коли я розумію, що є щось важливіше за бізнес. І це особисте життя. Зараз я готовий побудувати міцні стосунки», — каже Нікіта.

Нікіта Добринін народився 30 грудня 1987 року в Чернівцях. Закінчив Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича. Вже з 2005 року майбутній Холостяк працював ведучим на місцевих радіостанціях і регіональному телеканалі «Чернівці». У 2008 Нікіта вирішив змінити життя і переїхав до Києва. У столиці успіх посміхнувся — він став ведучим «Русского радио Україна». Після чого кар’єра телеведучого почала стрімко розвиватися. Згодом Нікіта став ведучим музичного телеканалу М1.

Холостяк готовий стати для своєї обраної опорою по житті. Нікіта, як справжній чоловік, завжди досягає своєї мети:

«Потрібно вміти боротися. Робити щось таке, що можна назвати подвигом або особистою метою. Найгірші чоловіки — ті, які не здатні боротися за бажане. Не мріють, не планують, не тренуються,  не пожинають плоди своєї праці, не долають, не стають кращими. Такі гаснуть швидко».

Нікіта Добринін розуміє, що вибрати ту єдину  буде дуже непросто. Але у нового Холостяка чудово розвинена інтуїція, тому він з легкістю зможе розгледіти в дівчатах фальш і щирість.

«Перше, на що я зазвичай звертаю увагу, — це посмішка і очі. В очах можна прочитати настрій, можна побачити налаштованість дівчини в цей момент і домалювати собі подальшу картину нашого знайомства».

За словами Анни Калини, директора ТО, Нікіта Добринін сподобався телеглядачам СТБ ще до того, як офіційно став Холостяком.

«Стильний, ввічливий, освічений, уважний — це точно про нашого Холостяка. У ньому відчувається гідне виховання і чоловіча зрілість. Ідеальне спортивне тіло точно не залишить байдужою жодну дівчину. До слова, нашим учасницям в цьому сезоні буде особливо нелегко завоювати Холостяка, адже за плечима у Нікіти вже є досвід офіційного шлюбу і точне розуміння того, що саме він шукає в довготривалих стосунках, — розповідає Анна Калина.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: