Холостяк
Дивіться також
Холостяк Випуск 11 Сезон 8. Випуск 11 від 18.05.2018
Випуск 11 | 18.05.2018 | Сезон 8

У проекті Холостяк 8 випуску 11 від 18.05.2018 боротьба за серце Рождена Анусі наближається до фіналу. Сьогодні ми побачимо шлях дівчат до останньої Церемонії троянд. І щоб перемогти в битві за серце холостяка, трьом учасницям, які залишилися на проекті доведеться пройти надскладне випробування – знайомство з рідними Рождена!

Де б ви ще побачили батьків співака Рождена Анусі, як не в передостанньому 11 випуску шоу Холостяк 8? Ця сімейна пара в шлюбі вже 25 років “не розлий вода”, і про відносини вони знають більше ніж їхній син. Рождену важливо дізнатися думку своїх рідних з приводу майбутньої обраниці, і сьогодні ми побачимо яке у батьків складеться враження про учасниць. Чи зможуть вони побачити серйозні наміри з боку дівчат?

Першою знайомитися з батьками холостяка пішла Іванка. Спочатку вони з Рожденом гуляли вулицями міста, а потім герой познайомив дівчину зі своїм старим другом. Як Іванка проявила себе на прогулянці? І що цікавого дізналася дівчина про Рождена від нового знайомого? Сьогодні в Холостяк 8 випуску 11 ви дізнаєтеся, як пройшло знайомство Іванки з батьками, і що вони відзначили в дівчині з першого погляду. А також які питання залишилися у самого Рождена до Іванки?

Зустріч холостяка з Наталею почалася з паніки та істерик. Адже Рожден запропонував їй покататися на скейтборді, а дівчина просто боялася впасти, та й взагалі хотіла романтичну прогулянку. Чи вдалося Рождену заспокоїти Наташу? А також яке враження склалося у батьків про учасницю? І чому холостяк здивувався поведінці Наташі? Дізнайтеся в шоу Холостяк 8 випуску 11 від 18.05.2018 на сайті СТБ!

Останньою знайомилася з батьками Рождена Галя. Разом з мамою холостяка дівчина вирушила на шопінг, де вони легко і дуже невимушено провели час. Після вони всі разом зустрілися в ресторані для бесіди і приємної вечері. На які питання батьків дівчина не змогла дати чітких відповідей, і чому це насторожило Рождена? Дивіться онлайн шоу Холостяк-8 випуск 11 від 18.05.2018 на сайті СТБ!

І звичайно ж сьогодні в проекті Холостяк 8 сезон у випуску 11 від 18.05.2018 нас чекає остання Церемонія троянд. Одна з трьох учасниць, що залишилися, піде. Напруга наростає і все найцікавіше попереду! Хто з дівчат сьогодні покине проект? Чи вплинула думка батьків на вибір Рождена Анусі? Дивіться онлайн Холостяк 8 випуск 11 від 18.05.2018, та вже сьогодні ви дізнаєтеся хто з учасниць стане фіналістками найромантичнішого шоу країни у 2018 році!

Дивитися онлайн: Холостяк 8 сезон випуск 10 від 11.05.2018

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: