Холостяк
Дивіться також
Холостяк Випуск 10 Сезон 8. Випуск 10 від 11.05.2018
Випуск 10 | 11.05.2018 | Сезон 8

На телеканалі СТБ продовжується найромантичніший проект країни – Холостяк-8!

Минуло 9 тижнів запеклої дівочої боротьби за місце у серці Рождена Анусі. У випуску 10 від 11.05.2018 учасниць шоу Холостяк 8 сезон лишилося всього три – Галя, Іванка та Наталі. І вже сьогодні дівчата познайомлять зіркового холостяка зі своїми батьками. Першою до отчого дому та свого рідного міста Самбір Рождена запросить Галя. Через шалені переживання та бажання вгодити холостяку, дівчина розкритикує всі старання своїх батьків. Чи витримають вони натиск рідної доньки та як відреагує на таку поведінку дівчини сам холостяк? Чи зможе Галя врятувати ситуацію та залишитися головною претенденткою на перемогу у проекті Холостяк-8? Дізнаєтеся за мить!

А поки що, давайте завітаємо у Луцьк, куди Рожден Анусі вже приїхав знайомитися з батьками Іванки. Після романтичної прогулянки містом, дівчина нарешті познайомить холостяка з рідними та друзями. Іванка навіть не здогадується, що сьогодні їй доведеться пережити викриття та зовсім неочікуване завершення сімейної ідилії.

Ну а наприкінці 10 випуску шоу Холостяк 8 сезон від 11.05.2018 Рождена Анусі чекає зустріч з близькими людьми ще однієї учасниці шоу – Наталі. Дівчина познайомить холостяка з кращою подругою та тренером, навіть не підозрюючи, яку таємницю про неї він розкриє…

Хочете побачити, чим завершиться для дівчат тиждень нервів та істерик, і хто з учасниць покине проект Холостяк 2018 за крок до фіналу? Дивіться онлайн шоу Холостяк 8 сезон випуск 10 від 11.05.2018 на сайті СТБ!

Дивитися онлайн: Холостяк 8 сезон випуск 9 від 04.05.2018

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: