Холостяк

«Холостяк»-9: знайомство з батьками Лілі

У 10-му випуску проекту «Холостяк»-9 Нікіті доведеться познайомитися з батьками дівчат. Відповідальний тиждень, за підсумком якого чоловік повинен зробити вибір, з ким буде знайомити свою сім’ю. Чим здивувала зустріч з близькими Лілі та які таємниці про дівчину стали відомі – читайте в матеріалі.

лиля участница холостяк

Нікіта Добринін приїхав у Дніпро, звідки родом Ліля. Перш ніж вирушити на зустріч з батьками, учасниця запропонувала випити кави. Однак поспілкувалася пара не просто сидячи за столиком, а в процесі приготування напою.

«Я захотіла показати Нікіті, що вмію працювати. Адже раніше була офіціанткою, а це величезна праця і дуже складна робота», – пояснила Ліля.

лиля и никита добрынин

Незабаром приїхала велика родина учасниці. Рідні дівчини розповіли багато невідомих раніше фактів, серед яких виявився… спів. Також сестра зізналася, що Ліля не завжди господарська, а мама помітила замкнутість дочки: «У плані хлопців вона дикувата».

знакомство с родителями лили

Але поряд з Нікітою Лілю ніхто не впізнавав. Дівчина сяяла від щастя і закоханості. Такою її бачили вперше.

«Мама помітила за Лілею якісь зміни. Але і за собою їх я теж помічаю. Коли я поруч з Лілею, я дуже спокійний і розслаблений. Я не поспішаю у своїх думках. Мені просто подобається бути поряд з нею», – додав Холостяк.

никита добрынин

Вітчим дівчини порекомендував Нікіті не сперечатися з учасницею, а навпаки, давати їй час самостійно приймати рішення. Однак Холостяк зазначив, що у стосунках досить напористий, і в разі спірних питань зазвичай доводить свою точку зору до кінця.

Більше на тему: «Холостяк»-9: хто стане переможницею

Також Нікіта додав, що сім’я Лілі не нав’язувала йому ніякого рішення, а навпаки, дала можливість об’єктивно оцінити ситуацію. Батьки розповіли не лише про позитивні риси доньки, а й про всі мінуси, з якими чоловікові доведеться стикнутися.

лиля участница холостяк 9

Наприкінці вечора Ліля розчулилася і навіть розплакалася: «Я була в колі найближчих мені людей, а також чоловіка, який мені подобається».

Чи обере Холостяк Лілю – дізнаємося зовсім скоро. Але точно відомо, що головний герой не байдужий до дівчини. Чи вистачить цього для перемоги?

Читайте більше цікавих новин у Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: