«Холостяк»-9: поломка літака в 3 випуску
У 3 випуску «Холостяк»-9 відбулося побачення Нікіти Добриніна і стюардеси Вікторії. Учасниця вирішила політати з Холостяком на літаку і показати, чому присвятила своє життя. Однак щось пішло не за планом і… літак не завівся. Як усували поломку і про що вдалося поговорити парі тим часом – дивіться ексклюзивне відео в матеріалі.
Холостяк 9 випуск 4 (ефір від 29 березня 2019) дивитися онлайн
Дощового ранку Нікіта прибув на аеродром, де на нього чекала Вікторія. Відразу стало зрозуміло, що побачення пройде в повітрі, адже позаду дівчини стояв невеликий літак. Але романтичний настрій перервав пілот, повідомивши, що сів акумулятор.
Більше на тему: Реакція дівчат на побачення Елізабет у 3 випуску проекту «Холостяк»-9
«Насправді я не засмутилася. Цей час нам зіграв тільки на руку», – зізналася дівчина.
Холостяк дізнавався у дівчини, як вона бачить їхні майбутні стосунки й ідеальну сім’ю.
«Якби я летів у літаку – я б однозначно звернув на неї увагу. 10 разів замовляв би чай, попросив би 20 шоколадок, всіляко намагався би викликати її. А в якийсь момент мені знадобилася б киснева маска», – додав Нікіта Добринін.