Холостяк

З ким попрощався Холостяк цього тижня?

Знайомство з батьками другої половинки – важливий крок назустріч до серйозних стосунків. Цього тижня Холостяк став ближчим до учасниць і побував у домівках дівчат. Дізнайтеся, як пройшло знайомство з батьками учасниць, що нового про них дізнався Холостяк і хто залишив проект, у матеріалі.

Дима

Насамперед Холостяк вирушив до Полтавської області. Там, в селі Первозванівка, живуть рідні Галі. Дімі хотілося більше дізнатися про стосунки учасниці з батьками і з’ясувати причину сварок, про які йшлося раніше. Але перед тим як познайомити з родиною, Галя показала Холостяку рідне село і школу, в якій вона навчилася. Там Діма здійснив давню мрію дівчини – проніс її на плечах, поки Галя дзвонила в шкільний дзвоник.

Спочатку Холостяк познайомився з бабусею учасниці. Діма не тільки порадував її візитом, але й допоміг по господарству.

«Мені аж на душі легше стало, що вони приїхали удвох. Нехай приїжджають і буряк мені викопають», – пожартувала бабуся.

Погостювавши у неї, пара вирушила до батьків Галининої мами, а потім і до сім’ї учасниці. Під час розмови з татом дівчини Діма дізнався шокуючу новину. Виявляється, Галя зустрічалася з одруженим чоловіком, у якого були інші стосунки і дитина.

1

«Дуже багато дивного дізнався про Галю. Я думав, що у нас щирі стосунки і розмови», – поділився думками Холостяк.

Другим на черзі було знайомство з родиною Юлі. Дімі потрібно було зустрітися з головною людиною в житті дівчини – донькою Алісою.

«Я хотів показати Алісі, що бажаю їй тільки добра. Хотів, щоб вона це відчула», – відзначив Холостяк.

2

Зрештою, дівчинка пішла на контакт з Дімою і подружилася з ним.

А ось знайомство з батьками Стелли для Діми виявилося нелегким. Мама дівчини не втратила можливості поставити Холостяку компрометуючі запитання.

«Ти будеш спокійно дивитися на складання шлюбного контракту?», – приголомшила Діму мама учасниці.

3

Холостяк прокоментував інтерес мами: «Вона дуже хвилюється за свою доньку і хоче, як будь-яка мама, убезпечити її від життєвих проблем».

Заключним знайомством стало знайомство з родиною Ліди. Але перед цим дівчина запросила Холостяка до школи телебачення, де вона навчалася.

Перша зустріч Холостяка з мамою Ліди відбулася на ковзанці.

«Я побачила в ньому тил, за яким Ліді буде комфортно», – зробила висновок мама учасниці.

4

Після знайомства з батьками Дімі необхідно було зробити вибір і відпустити додому одну учасницю. Зваживши всі «за» і «проти», Холостяк вирішив попрощатися з Галею.

церемония роз

«Я дізнався, що тобі прийнятні стосунки з одруженим чоловіком. Вибач, але я змушений з тобою попрощатися», – звернувся Діма до учасниці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: