Холостяк

Чи вдасться Холостяку знайти спільну мову з батьками учасниць?

Незабутні канікули в сонячній Іспанії підійшли до кінця. Тепер Холостяк вирушить назад в Україну, щоб зробити відповідальний крок – познайомитися з батьками чотирьох учасниць. Чи вдасться Дімі знайти спільну мову з сім’ями дівчат? І які таємниці розкриють їхні батьки?

Читайте також: Стань учасницею проекту «Холостяк-8»! Фінальний кастинг в Києві

4

Перше знайомство відбудеться в колоритному українському селі. Спочатку учасниця покаже Холостякові рідні місця і навіть проведе екскурсію по школі. Діма дізнається про давню мрію дівчини, якій не вдалося збутися, і запропонує разом здійснити її! Зустріч з родиною учасниці подарує Холостякові багато емоцій. Однак не всі з них виявляться приємними … Який шокуючий факт з життя дівчини Діма дізнається від її батька? І чому Холостяк засумнівається у щирості цієї учасниці? Не пропустіть!

Наступне місце прибуття – місто Одеса. Там Діму чекає знайомство не тільки з сім’єю другий учасниці, а й з головною людиною в її житті – маленькою донькою. Чи вдасться Холостякові завоювати довіру малятка або ж дівчинка відмовиться приймати Діму? Всі відповіді – в п’ятничному випуску найяскравішого проекту цієї весни – «Холостяк-7»!

2

Знайомство з батьками третьої учасниці вийде вельми незвичайним. А перед тим, як воно відбудеться, Діму чекає сюрприз від дівчини. В яке незвичайне місце вона призведе Холостяка? І чому зустріч з мамою учасниці обернеться ризиком для здоров’я Діми? Дізнайся відповіді на ці питання зовсім скоро.

А ось четверте знайомство Холостяк запам’ятає надовго… У рідному місті дівчини на Діму чекатиме справжнє свято з табором циган! Однак знайомство з родиною учасниці не буде таким веселим, як початок дня… Що змусить Діму перейти на підвищений тон з мамою учасниці? Чому вона вирішить влаштувати йому допит? І з якої причини батько дівчини викличе Холостяка на серйозна чоловіча розмова?

Крім того, ви дізнаєтеся, хто вирушить додому після нелегкої Церемонії троянд…

Дивіться найромантичніше реаліті країни «Холостяк-7» в п’ятницю, 12 травня, о 20.00, на СТБ!

Video: Холостяк 7 сезон випуск 10: анонс на 12.05.2017

Холостяк вирушить в Україну, щоб зробити відповідальний крок – знайомство з батьками чотирьох учасниць. Чи вдасться Дімі знайти спільну мову з сім'ями дівчат? І які таємниці розкриють їх батьки? Дивись 12.05.2017

Video: Холостяк 7 сезон випуск 10: анонс на 12.05.2017

Холостяк вирушить в Україну, щоб зробити відповідальний крок – знайомство з батьками чотирьох учасниць. Чи вдасться Дімі знайти спільну мову з сім'ями дівчат? І які таємниці розкриють їх батьки? Дивись 12.05.2017

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: