Холостяк

Життя навчило Аню бути оптимісткою

У всіх бувають періоди, коли здається, що все навколо погано, нічого не складається, а життя зовсім несправедливе! Учасниця 6-го сезону проекту «Холостяк» Аня Аронович розповіла, як бути щасливою, незважаючи на неприємності.

1212123

Складно повірити, що колись у житті цієї усміхненою дівчини сталося чимало бід. «Колись я була страшенним песимістом. Все навколо було погано, жахливо! Не знайшла на нові туфлі: «Господи, як жити далі ?! Як взагалі можна так жити, як я живу. Це ж треба було народитися такою нещасною!» Мене приводило у стан «депресії» все, що завгодно, поки життя мені не показало, що таке «погано»», – розповідає Холостячка.

Читайте також: Аня Аронович присвятила Анетті вірш

«Коли життя показує, що таке «погано», ти починаєш розуміти, що виявляється не все так погано у тебе, що у тебе все добре, що життя чудове. Ти стаєш затятим оптимістом. Це мене навчило ніколи не нити і не скаржитися. У мене буває раз на місяць такий настрій, який я, на жаль, не можу контролювати. Навіть з усією тією інформацією, якою я володію, з усім тим, що я пережила, з усіма своїми думками, контролем над думками я не можу впоратися з цим. Це вище за мене, гормональне щось. Гормони – найсильніше в мені! У мене настає таке, що життя – тлін, життя – біль. Але це триває два дні, потім все стає на свої місця, я приходжу до тями», – ділиться думками Аня.

Читайте також: У школі Аня мріяла вийти заміж за Енріке Іглесіаса

Песимістичні думки дівчини швидко проходять, коли вона згадує своє несолодке минуле. «Я раджу всім: якщо у вас настає якийсь момент, і вам здається, що все навколо погано, – подивіться на інших людей. Зараз у соц.мережах купа репостів про всякі хвороби, біди. І ви зрозумієте, що у вашому житті все дуже добре. Потрібно завжди бути оптимістом», – запевняє дівчина.

Дізнайтеся більше інформації у відео: 

Video: Жизнь научила Аню быть оптимисткой

У всех бывают периоды, когда кажется, что все вокруг плохо, ничего не ладится, а жизнь – несправедлива! Участница 6-го сезона проекта «Холостяк» Аня Аронович рассказала, как быть счастливой, несмотря на неприятности.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: