Холостяк

У школі Аня мріяла вийти заміж за Енріке Іглесіаса

У кожної маленької дівчинки був свій кумир, зображення якого красувалося на всіх плакатах і речах у кімнаті! Учасниця 6-го сезону проекту «Холостяк» Аня Аронович – не виняток. Її чоловіком мрії став іспанський співак Енріке Іглесіас.

6vtVZJlvhrU

Читайте також: У дитинстві Аня була закохана у…грузина!

«Я мріяла вийти за нього заміж. Я була у 7-му класі. Ми з подружкою просто божеволіли і фотографували телевізор! Я знала на 100 %, що коли-небудь я вийду заміж за Енріке Іглесіаса», – згадує з посмішкою Аня.

У кожен період життя у Холостячки змінювалися натхненники. «Зараз мені не вистачає натхнення. Зараз у мене немає такої людини, яка б мене надихала. Іноді мене надихають фільми, вірші», – зізнається учасниця.

«Взагалі я вважаю, що не можна ні в якому разі фанатіти від когось. Я можу бути, наприклад, фанатом своєї мами, тому що я знаю її. У кожної людини є своя індивідуальність. І вона цікава саме тим, яка вона. Деякі люди кажуть: «Я хочу її життя». Ви ніколи не знаєте, що у цьому житті відбувається, які є проблеми в цієї людини. Ви ніколи не знаєте, що вона переживає, які у неї війни в голові. У вас є своє життя! Ви повинні його вибудовувати, але ніяк не жити чужим життям», – запевняє дівчина.

Читайте також: Аня Аронович присвятила Анетті вірш

Дивіться відео-конференцію з Анею Аронович:

Video: Аня мечтала выйти замуж за Энрике Иглесиаса

У каждой маленькой девочки был свой кумир, изображение которого красовалось на всех плакатах и вещах в комнате! Участница 6-го сезона проекта «Холостяк» Аня Аронович – не исключение. Ее мужчиной мечты был испанский певец Энрике Иглесиас.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: