Холостяк

Анетті розповіла про свої закоханості

Фаворитка телеглядачів не заперечує, що завжди закохувалася у яскравих і «поганих» хлопців. Якими ж були її почуття до представників протилежної статі ще з шкільних часів?

1323424

«Перша моя закоханість – це був хлопчик зі школи. Хлопчик-хуліганчік. Найгірший хлопчик у школі. Я була у 8-му класі, а він був в 11-му. Він був ловелас», – згадує про свє перше почуття Анетті.

Всі закоханості дівчини були приблизно однаковими: «Всі погано себе вели, всі були яскраві дуже, всі були помітні. Вони любили дівчат. Вони всі були жартівниками».

«У мене були історії, і всі емоції були взаємними. Все відбивалося, як у дзеркалі. Це не були якісь ніжні історії. Дуже емоційні і всі різні: погані і хороші. Іноді це будувалося на теплоті, іноді – на холоді», – розповідає фіналістка проекту.

Читайте також: Анетті впевнена, що взаємне кохання існує!

Проживши свою історію на проекті, учасниця повернулася до свого звичного життя. Анетті продовжила ходити на побачення з чоловіками, спілкуватися і спілкуватися з ними.

«У мене проблема. Я ходжу на зустрічі з чоловіками, але нічого не відчуваю… Тобто я як прийшла на зустріч, так благополучно і пішла. І більше не повертаюся. В принципі, у мене ця проблема була ще до проекту, що я нічого не відчуваю», – зізналася дівчина.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: