Холостяк

Анетті впевнена, що взаємне кохання існує!

«Немає повісті сумнішої на світі, ніж повість про Іраклі і Анетті», – такими словами закінчилася історія найяскравішої і найхаризматичнішої учасниці 6-го сезону проекту «Холостяк». Незважаючи на сумний фінал, дівчина не втратила віру в те світле і щире почуття, що називається коханням.

Anetti2

Читайте також: Альона Лесик зустрілася зі своїми шанувальниками у Харкові

«Взаємне кохання існує. Я бачила приклади у житті. І це не казкові приклади. І це не якісь там публічні «хороші» стосунки. Це дійсно люди, які люблять до божевілля одне одного і вони разом», – впевнена Анетті.

Після проекту учасниця переглянула своє ставлення до Іраклі і до подій, які з нею відбувалися. Дівчина зробила висновок, що у неї не було взаємної любові з Холостяком.

«За моїми відчуттями, ми були на одній хвилі на наших зустрічах. Просто ми перебували в різних положеннях. Ми не могли бути парою на проекті», – вважає учасниця.

Зараз Анетті відкрита до нових почуттів та емоцій. Єдине, що не вітає Холостячка в чоловіках, – це скиглення.

Дивіться відео-конференцію з Анетті:

Video: Анетти уверенна, что взаимная любовь существует!

«Нет повести печальнее на свете, чем повесть об Иракли и Анетти», – такими словами закончилась история самой яркой и харизматичной участницы 6-го сезона проекта «Холостяк». Несмотря на грустный финал, девушка не потеряла веру в то светлое и искреннее чувство, что зовется любовью.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: