Холостяк

Під час проекту Рита вела щоденник

Участь у проекті «Холостяк» – це, в першу чергу, велика пригода! Рита, одна із запальних і веселих Холостячок, хотіла запам’ятати все, що відбувалося з нею на шоу, тому записувала пережите в щоденник.

Rita 1

Читайте також: Бабуся Сніжани виховала внучку в суворості

«Там є записи, якийсь набір слів, опис відчуттів. Вони допомагають мені повернутися в те минуле, в якийсь знімальний день, саме в якусь ситуацію», – розповіла Рита.

Перечитуючи свої замітки, які нагадують сторінки красивого роману, дівчина повертається в той час, коли вперше зустріла Іраклі, вперше поцілувалася з ним, вперше зрозуміла, що закохалася…

Проект допоміг Риті стабілізувати своє життя, а також направити його в потрібне русло. Крім того, Холостячка вирішила завести щоденник, щоб не пропускати нічого важливого. «Я все записую. Якщо я щось не встигаю зробити, у мене все валиться, руйнується. Мені хочеться сісти у ванну, обійняти коліна і плакати», – пожартувала учасниця.

Читайте також: Наташа Кондратенко: Симпатія до Іраклі не зникла

Рита зізналася, що зараз у неї залишилися приємні почуття до Іраклі: «У мене зараз до нього залишилися такі теплі спогади. Це не дружні почуття, тому що дружби у нас з ним теж немає, це як спогади про людину, з якою у тебе щось було, якісь спільні переживання. Зараз вже мені приємно згадувати все те, що було між нами, навіть якісь кумедні і смішні ситуації. Вони вже не викликають сором».

Дивіться відео-конференцію з Ритою: 

Video: Во время проекта Рита завела дневник

Участие в проекте «Холостяк» – это, в первую очередь, большое приключение, наполненное эмоций. Рита, одна из самых заводных и веселых Холостячек, хотела запомнить все, что происходило с ней на шоу, поэтому записывала пережитое в дневник.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: