Холостяк

Наташа Кондратенко: Симпатія до Іраклі не зникла

Відпустити цю дівчину з проекту виявилося для Іраклі одним із найскладніших рішень. Наташа так і не змогла дати Холостякові конкретну відповідь про її переїзд до Грузії, чим дуже засмутила чоловіка. Ми дізналися, чи не шкодує красуня, що так і не змогла побудувати стосунків з Холостяком, через півроку.

Читайте также: Экс-Холостячка Наталья Кондратенко пришла на кастинг МастерШеф 7

natali

Наташа зізналася, що її участь у проекті – це спонтанне рішення. Дівчина не очікувала, що її історія виявиться однією з найгарніших і найромантичніших. Незважаючи на те, що її стсоунки з Іраклі так і не склалися, Наташа ні про що не шкодує. «Все було як треба. Саме така кінцівка могла бути у наших стосунках з Іраклі», – стверджує дівчина.

Жіноча інтуїція Холостячки спрацювала дуже влучно, – Іраклі обрав Альону, як і передбачала Наташа. Незважаючи на те, що минуло вже півроку після закінчення зйомок, Наташа з посмішкою згадує про своє маленьке життя на проекті.

Читайте також: Альона стала дорослішою під час проекту

«Мені він як подобався, так і подобається дотепер. Він цікавий. Якісь почуття проходять, а в цілому симпатія до людини, з якою в принципі ми досить нормально розлучилися, незважаючи на несподіване моє вибуття, як вона може зникнути? Ні, він же не змінився. Він такий же красень, як і був! Мені він до сих пір дуже імпонує», – пояснила Наташа.

Дівчина зізналася, що відчувала до Холостяка симпатію і легку закоханість. Красуня ні про що не шкодує і сприймає свою участь у проекті як корисний життєвий досвід.

Більше інформації у відео: 

Video: Наташа Кондратенко: Симпатия к Иракли не исчезла

Отпустить эту девушку с проекта оказалось для Иракли одним из самых сложных решений. Наташа так и не смогла дать Холостяку конкретный ответ о ее переезде в Грузию, чем очень расстроила мужчину. Мы узнали, не жалеет ли красотка, что так и не смогла построить отношений с Холостяком, спустя полгода.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: