Холостяк

Стало відомо, хто ж «доносить» інформацію Холостяку

Результат минулої церемонії частково був результатом розмови Іраклі Макацарії з «таємним агентом», який розповів йому, що ж насправді відбувається в будинку «холостячок», коли там немає Іраклі та вимкнені камери. Холостяк зрозумів, що його враження збігаються з думкою «донощика» стосовно Маріанни та Галі, тому дівчата покинули проект.

Цього разу таємниця розкрилася. Як виявилося, ділиться усіма секретами з Іраклі … Ксюша. У минулому випуску вона знайшла намет Холостяка, що знаходиться недалеко від їхнього табору, і серйозно поговорила з ним.12769602_1145281492162264_1355046236_n

«В принципі, ми непогано облаштувалися, – розповіла дівчина про проживання в наметах. – Щоправда, дійшли туди не без складнощів. Ми взяли казан і відро продуктів, і тільки кілька дівчаток зголосилися нам допомогти. Першою була Альона. Сніжана і Наташа відкрилися з іншого боку, навіть викинули їжу в дорозі. Женя зовсім розклеїлася – це кімнатна рослина, яку треба оберігати, їй такі труднощі не під силу».

Холостяк знову погодився з Ксюшею, адже він відчував щось подібне, коли приходив до табору, учасниця тільки підтвердила його здогадки.

Трохи пізніше саме ця дівчина була єдиною, хто не побоявся розповісти Іраклі про бійку, що відбулася в таборі. Однак чітко підкреслила свою позицію – винна в ній виключно Катя.

Чим же це закінчилося для дівчат – дивіться у випуску.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: