Холостяк

З дитячого віку Катя могла дати собі раду

Учасниця 6-го сезону проекту «Холостяк» Катя Абдалова, на відміну від інших дівчат, ніколи не потребувала чоловічого захисту. З самого дитинства бойова дівчинка могла дати здачу і відповісти всім своїм кривдникам!

екункун

«Я була божевільною дитиною! І тут, і там, я займалася всім. Я танцювала, я ходила до музичної школи, я ходила на курси журналістики. Мені було все цікаво, я ставила мільйон запитань. Клас у школі – це був мій офіс. Я приходила до школи, як на роботу. Я практично ніколи не прогулювала, тому що мені там було цікаво», – згадує Холостячка.

Читайте також: Проект підштовхнув Катю до важливого життєвого рішення

На питання, чи билася чи Катя у дитинстві, дівчина впевнено відповідає: «Чесно зізнаюся, билася! Не буду брехати, була справа. Я можу сказати, що у дитинстві я була не Катею, а Катькою. В принципі, ось цей азарт дитячий в мені залишився. Я скажена, з шаленою швидкістю живу. Так, я можу вдарити кулаком по столу. Так, можу жорстко відповісти. Росла у дворі, було у нас багато хлопців, а дівчат було мало. Напевно, так і по життю мені легше з хлопцями спілкуватися, ніж з дівчатами. Всі ми – дівчата, у всіх нас однакові проблеми, але слухати це 24 години на добу я не витримую!» – розповідає відкрита Холостячка.

У Каті не було ніяких прізвиськ у дитинстві. Друзі та знайомі називали її виключно на прізвище. «Якщо мене назвуть Катею, я можу навіть не звернути увагу. Я звикла, що я Абдалова. Мені здається, що навіть якщо я 48 прізвищ зміню, я все одно залишусь Абдаловой», – зізнається учасниця.

Дивіться відео-конференцію з Катею:

Video: С детского возраста Катя могла постоять за себя

Участница 6-го сезона проекта «Холостяк» Катя Абдалова, в отличие от остальных девушек, никогда не нуждалась в мужской защите. С самого детства боевая девчонка могла дать сдачу и ответить всем своим обидчикам!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: