Вечір з Наталею Гаріповою

Досконалість та пластична хірургія: Слава Камінська на шоу «Вечір з Наталією Гаріпова»

Сьогодні, 10 червня, ми подивилися 14 випуск гумористичного шоу «Вечір з Наталею Гаріповою». Гостею програми стала учасниця гурту «НеАнгели», а тепер і сольна виконавиця Слава Камінська. Поговорили дівчата про прагнення до ідеальної зовнішності, а також про те, як в гонитві за досконалістю не втратити над собою контроль. Докладніше читайте в матеріалі та дивіться повний випуск.

Вечір з Наталею Гаріповою: як пройшов випуск зі Славою Камінської

Одна з найкрасивіших жінок українського шоу-бізнесу Слава Камінська ніколи не приховувала свою любов до ненатуральної краси. Навіть колись сказала фразу: «Я проти натуральної краси, ті, хто за, – хай заправляють груди у спідницю». На шоу «Вечір з Наталею Гаріповою» вона зізналася: давала поради щодо якісної пластичної хірургії багатьом знаменитим українкам.

У студії проекту «Вечір з Наталею Гаріповою» ведуча разом зі Славою Камінською подивилися соціальний експеримент, у якому перевірили, якої думки про себе українські жінки. Для цього зовсім різних дівчат запросили на кастинг, але не сказали, на який саме. Їм доведеться зробити вибір – піти на відбір для реклами гелю для душу або майонезу. Наскільки оцінили себе українські дівчата – дивіться в експерименті.

Вечір з Наталею Гаріповою: як пройшов випуск зі Славою Камінської

Наталя Гаріпова любить розкривати секрети про українських зірок. Аби дізнатися таємниці Слави Камінської, ведуча запропонувала їй зіграти в «Дженгу». Але мета не лише не завалити вежу, а ще й відповісти на питання, які написані на брусочках. Чи билася Наталя Гаріпова з іншою жінкою, чи забирали Славу до поліцейської дільниці, чи читали дівчата СМСки на телефонах своїх хлопців, яка у Слави «Guilty Pleasure» та чому вона викинула диск Олега Винника – дивіться у випуску.

Вечір з Наталею Гаріповою: як пройшов випуск зі Славою Камінської

За традицією шоу «Вечір з Наталею Гаріповою» до гостей студії приходять їхні друзі або близькі. Підтримати Славу Камінську завітав її чоловік – пластичний хірург Едгар. Він розповів, хто головний в їхній родині, а також як реагує Слава, коли клієнтки надсилають йому фотографії своїх грудей.

Вечір з Наталею Гаріповою: як пройшов випуск зі Славою Камінської

Дивіться повний 14 випуск вже зараз і ви дізнаєтеся, яка улюблена частина тіла Слави Камінської, яку пісню присвятили їй чоловіки на ім’я Сергій та який подарунок вручила їй Наталя Гаріпова:

Video: Вечір з Наталею Гаріповою: як пройшов випуск зі Славою Камінської

9 червня в випуск 14 шоу Вечір з Наталею Гаріповою в гості до ведучої прийшла Слава Камінська. Як пройшла їхня зустріч - читайте в матеріалі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: