Евровидение 2022
TVORCHI

TVORCHI — український електронний дует з Тернополя, до якого входять саунд-продюсер Андрій Гуцуляк та вокаліст Джеффрі Кенні. Гурт було засновано у 2018 році. Музичний стиль не має точного визначення, оскільки поєднує і танцювальний манер, і розслабляюче звучання. 

У хлопців є два альбоми: «The parts» (2018) і «Disco lights» (2019), а також два сингли «Slow» та «You». Останній кліп музикантів на трек «Believe» лише за 12 годин набрав майже 100 тисяч переглядів, а наразі налічує понад 800 000. 

Цьогоріч гурт TVORCHI можна було почути на «KissFM», «М2», «Фестиваль Ї», «Львівська хвиля» та інших музичних майданчиках.      

Більше на тему: TVORCHI – Bonfire: колектив представив пісню на Євробачення 2020

Також 9 вересня 2019 року вийшов сингл «#не танцюю», а 16 вересня гурт представив іронічний кліп до нього. Композиція присвячена людині, яка зациклена на роботі та зовсім не вміє відпочивати. Цією роботою виконавці мали на меті закликати схожих людей навчитися розслаблятися й отримувати задоволення від життя. 

«Ми — молодь, нове покоління в музиці. Андрію — 23, Джеффрі — 22, а нашому менеджеру 26. Хто ми, як не нове дихання? Наша команда з Тернополя, міста, в якому проживає 220 000 осіб. І ми розбиваємо стереотипи  і міняємо уяву людей про світ. Навіть в такому маленькому місті ми створюємо музику, яку слухає весь світ (не знаючи, що ми з України). Джеффрі з Нігерії, але ми також створювали і українські треки. Все залежить від натхнення. 

Євробачення для нас цікаве з різних причин: по-перше, це наш перший конкурс, і цікаво подивитись, як все відбувається зсередини. По-друге, хочемо поділитися своєю музикою і показати іншим, що зараз кордонів не існує». 

Більше на тему: Gо-A – учасники відбору на Євробачення 2020

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: