Евровидение 2022
Katya Chilly

Katya Chilly ‒ відома українська виконавиця, посол толерантності UNDP Ukraine, етнограф, антрополог, фольклорист. Автор міжнародного медіапроєкту «Дао де Цзин по-українськи», засновниця та ініціаторка всесвітнього марафону співу корінних народів «Вихід на нову парадигму. Маніфест Миру», а також засновниця й авторка освітнього курсу з музикології «Звук як система координат». 

Євробачення 2020: перший півфінал відбору на Євробачення 2020 (ефір від 08.02.2020) дивитись онлайн

Закінчила аспірантуру з фаху «Фольклористика» КНУ ім. Тараса Шевченка.

Katya Chilly випустила 5 аудіоальбомів та ще три готує до релізу. За свою творчу кар’єру співачка мала понад 40 сольних концертів у Великій Британії, понад 1000 концертів в Україні та близько 20 млн переглядів її композицій у YouTube.

Також Katya Chilly має звання «Кавалер ордену Миру» від фонду Рерихів та нагороду від патріарха Київського і всієї Русі-України Філарета.  

«Я вирішила взяти участь у Національному відборі на Євробачення 2020, тому що відчула, що настав час. Ми маємо бути зараз саме тут. Я просто відчуваю імпульс і радість від процесу. Я не відчуваю конкуренції, я відчуваю величезну команду як організм. Я  відчуваю пригоду і енергію, яка тече крізь нас. Зараз я щаслива такій можливості. І нашій готовності. Я вдячна світу за це».

Більше на тему: KRUTЬ – учасниця відбору на Євробачення 2020

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: