Євробачення 2022
Гурт [Ò]

Гурт [Ò] — київський колектив, який працює в напрямі «поп-музика майбутнього». Свого часу кожен із його учасників працював з великою кількістю відомих артистів.

Колектив сколихнув український інтернет у 2017 році піснею «Мушечки». У цей же час гурт розпочинає співпрацю з українським лейблом «Masterskaya» і випускає перший міні-альбом «Самий сік». Унікальне звучання та сміливі музичні експерименти забезпечують колективу заслужену увагу ЗМІ і виступи на найбільших українських фестивалях Atlas Weekend, «Білі ночі», Open Podil 2017, «Уличная еда», Lviv Acoustic Fest 2017, OIFF 2017, Гедонізм 2017, Masterskaya Street Point, Summer Nights Odessa. У результаті успішного старту гурт [Ò] отримує премію «Хіт року» від радіо KissFm і приз в номінації «Свіжа Кров» від Jagermeister Music Awards.

Більше на тему: Гурт [О] – Там, Куди Я Йду: пісня на Євробачення 2020 від гурту [О]

У квітні 2018 виходить у світ міні-альбом «Роби Любов» з однойменною бенгером, який стає другою візитною карткою колективу і показує нову сторону творчості.

У квітні 2019 вийшов перший повноформатний альбом «Суперінтроверт». Колектив регулярно бере участь в зйомках музичних шоу «Придатний Рік», «Мастерской огонек», «Новий рік на Суспільному». Європейську спрямованість гурт зберігає і в 2020 році, подавши заявку на участь у Національному відборі на Євробачення 2020.

Більше на тему: GIO – учасник відбору на Євробачення 2020 в Україні

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: