Євробачення 2022
FO SHO

FO SHO — афроукраїнський хіп-хоп-проєкт, створений на початку 2019 року в Харкові. У складі гурту три сестри — Бетті, Сіона і Маріам Ендале. Назва гурту перекладається як «точно» («for sure»). SHO — український варіант скорочення англійського слова «sure». 3 червня 2019 року на YouTube-каналі FO SHO з’явився перший офіційний кліп гурту на пісню «Xtra», який буквально розірвав мережу.

Бетті, старша із сестер, отримала медичну освіту, працювала стоматологом і паралельно намагалася займатися музикою. Молодші більш поглиблено займалися творчістю. Маріам з шести років навчалася грі на скрипці, а Сіона з п’яти років грала на фортепіано.

Більше на тему: KHAYAT – учасник відбору на Євробачення 2020

Старша повністю інтегрувалася в музику лише в 2016 році. Вона звільнилася з клініки і переїхала до Києва. Відомо, що вона займалася розспівуванням з Наталею Могилевською та була бек-вокалісткою у Tayanna.

Зараз колектив живе на два міста — Київ і Харків. Бетті переїхала до столиці, Сіона навчається у харківському університеті, а Міріам цього року закінчила середню школу у Харкові. У планах дівчат найближчим часом повністю об’єднатися в Києві.

Більше на тему: FO SHO – BLCK SQR: FO SHO представили пісню на Євробачення 2020

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: