Євробачення 2022
CLOUDLESS

CLOUDLESS — бойз-бенд, що складається з трьох сміливих та яскравих виконавців, яких неможливо порівняти з жодним гуртом: на межі Coldplay та революціонерів Sex Pistols. CLOUDLESS має не лише тонке відчуття музики та відвертість лірики, а й сміливу подачу, ніби заграє з почуттями слухача і повністю переносить його у свій всесвіт.

Після заслуженого відпочинку на фоні двох років праці в полі української pop-electronic сцени гурт повертається з драйвовим та дещо рок-н-рольним синглом Drown Me Down і новим голосом в особі Юрія Каналоша (учасника 10 сезону «Х-фактора»). З цим синглом гурт бере участь у Національному відборі на Євробачення 2020, щоб представити Європі власне бачення музичної сучасності та майбутнього, а також свіжу інтерпретацію інді-поп-віжн.

Більше на тему: JERRY HEIL – учасниця відбору на Євробачення 2020

Широку популярність гурт здобув у 2017 році завдяки пісні «Між світами», що стала саундтреком до серіалу «Школа». Також пісні CLOUDLESS можна почути в серіалах «Папаньки», «Сидоренки-Сидоренки», фільмі «Зустріч однокласників» та багатьох розважальних шоу — «Хата на тата», «Кохання на виживання», «Чотири весілля», «Зважені та щасливі».

Склад гурту: Антон Парфілов, Юрій Каналош та Михайло Шатохін.

Більше на тему: CLOUDLESS – Drown Me Down: CLOUDLESS представили пісню на Євробачення 2020

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: