Євген Філатов: На сцені всі однакові, незалежно від отриманих раніше титулів
Відомий композитор і член журі Нацвідбору на Євробачення-2018 Євген Філатов у своєму блозі поділився думками з приводу майбутнього конкурсу. Докладніше читайте його коментарі про очікування від пісенного шоу в нашому матеріалі.
Євген Філатов нагадав, що за право представити Україну в конкурсі Євробачення-2018 боротимуться 18 учасників. Він зазначив, що жанри, в яких вони планують виступати, говорять про розвиток і новизну української музики. На його думку, пісні молодих виконавців стали знаходити прихильність у тисяч людей. Про це свідчать фінальні списки претендентів, охочих представити Україну на Євробаченні-2018.
«Приємно, що більшість заявлених артистів – представники тієї найновішої та незалежної молодої сцени, які звучать якісно і самобутньо, адже вони і є наша перспектива. Навіть якщо не всі дійдуть до фіналу, можливо, завдяки конкурсу телеглядачі зможуть відкрити для себе нових артистів, з якими раніше не були знайомі», – написав член журі Нацвідбору.
Музичний продюсер конкурсу Руслан Квінта зазначив, що в цьому році переважна більшість учасників – представники чоловічої статі. Причому вони показують великий прорив у розмаїтті талантів України. Варто зазначити, що абсолютно всі пісні, які будуть представлені в Нацвідборі, є авторськими. Саме такі композиції допомагають побачити в артистах якусь особливість, а також познайомити глядача з нестандартною творчістю кожного учасника.
За словами Євгена Філатова, у кожного конкурсу є свої вже давно сформовані правила, в тому числі і в музичному:
- Заявлена пісня не повинна бути понад три хвилини.
- Композиції, які звучать на сцені Євробачення, — це не просто пісні, це, так би мовити, цілий фільм. Тут обов’язково повинні бути експозиція (початок), своя тема, сильна вокальна композиція, кульмінація та фінал.
- На сцені Євробачення може бути і вільна програма, але при цьому є і обов’язкові складові, яких потрібно дотримуватися, якщо ви претендуєте на перемогу», – підкреслив Філатов.
Читайте також: Руслан Квінта: Нацвідбір здивує авторськими піснями учасників
Також він зауважив: «На сцені всі однакові, незалежно від отриманих раніше титулів. Яким би популярним артист не був у звичайному житті, під час відбору всі його звання повинні залишатися за кулісами. З одного боку, в артистів, які популярні в медіа-просторі, більше шансів отримати підтримку телеглядачів. Але з іншого, важливо пам’ятати – ключовими під час вибору переможця все-таки повинні залишатися потенціал пісні та постановка номера».