Євробачення 2022

Євробачення-2018: Сергій Бабкін прокоментував участь у Нацвідборі

Артист-душа, виконавець, чиї пісні вже давно розбирають на цитати, Сергій Бабкін став учасником Національного відбору на «Євробачення 2018». Сергій Бабкін представить свою нову авторську пісню «Крізь твої очі» на Національному відборі «Євробачення 2018». Таке рішення Сергій прийняв на прохання шанувальників його творчості, а також тому, що щиро хоче представляти й популяризувати за межами нашої країни саме українську, наймелодійнішу мову.

Євробачення 2018: Сергій Бабкін прокоментував свою участь у Нацвідборі

Його композиція про любов до сім’ї, батьків та рідної країни, про сильні почуття, знайомі сильним чоловікам… І донести все це він зобов’язаний рідною, українською мовою. Бабкін поділився емоціями, які викликає у нього нова композиція:

«У мене, за відчуттями, ця пісня асоціюється з цифрою 3. У кожного чоловіка в житті є три головні жінки – це мама, дружина та донька. Мій посил був до них. Адже кожна з них колись була донькою, і колись буде матір’ю. А я як чоловік дякую кожній із них за своє життя і за те, яке вони ще принесуть у цей світ».

Також Сергій Бабкін розповів історію створення треку:

«Початок пісні було покладено на одному з моїх саунд-чеків, які можуть проходити у творчому пошуку годинами, а іноді й тижнями. Наш музикант Єфим грав мелодію, я її підхопив і записав на диктофон. Потім пішов погуляти по Львову, і слова самі почали приходити до мене звідкись. Так і накидав текст: «Я знаю, я вірю, я бачу…» Вважаю, що цю пісню про сильні почуття створили чотири сильних чоловіки: Єфим Чупакін, Антон Малишев, Євген Філатов і я».

Нагадаємо, що вчора стало відомо хто з артистів буде боротися за право представити Україну на Євробаченні-2018. Повний список дивіться ТУТ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: