Євробачення 2022

СТБ візьме на себе всі витрати по участі Джамали на «Євробаченні-2016»

Як було заявлено на старті національного відбору на «Євробачення2016», всі витрати, пов’язані з поїздкою переможця в Стокгольм і його участю у міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення», бере на себе телеканал СТБ.

ДжамалаСьогодні відбулася зустріч менеджменту Джамали з керівництвом каналу, в ході якої були обговорені всі моменти, пов’язані з підготовкою номера і майбутньою поїздкою. “Канал бере на себе повне забезпечення представника від України під час участі в «Євробаченні», – говорить керівник національного відбору Наталя Франчук. – Це переліт, двотижневе проживання, візи, страховки і добові для Джамали і її команди; костюми співачки та беквокалу; гонорари візажиста, стиліста і режисерапостановника; реквізит; а також реквізит та сувенірну продукцію“.

Джамала_

Нагадаємо, що представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення» Джамала буде з тієї ж композицією, з якою перемогла у національному відборі – «1944». Голосування українців під час фіналу 21 лютого за кількістю унікальних голосів стало рекордним за останні 5 років серед розважальних проектів СТБ і національних відборів на UΛ:Перший: за годину було прийнято 382 602 голоси (за одного учасника абонент міг надіслати лише одну смс). Унікальних абонентів, які взяли участь у голосуванні – 344 268, тобто лише 10% тих, хто проголосував глядачів підтримали більше, ніж 1 учасника. Джамалу підтримало 37,77% глядачів, які проголосували. До цього рекорд належав шоу «Х-фактор»: 326 тисяч смс за 1 годину голосування, при цьому з одного номера можна було відправити до 10 смс за одного учасника.

В цьому році у конкурсі «Євробачення» беруть участь 43 країни. Україна виступить у другому півфіналі 12 травня. Гранд-фінал відбудеться 14 травня 2016 року.

Video: СТБ возьмет на себя все затраты по участию Джамалы на «Евровидении-2016»

Сегодня состоялась встреча менеджмента Джамалы с руководством канала, в ходе которой были оговорены все моменты, связанные с подготовкой номера и предстоящей поездкой...

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: