Євробачення 2022

Глядачі та судді «Євробачення-2016» не оцінили новий образ Анастасії Приходько

Підкорювати український національний відбір пісенного конкурсу «Євробачення» прийшла і екс-підопічна Костянтина Меладзе – Анастасія Приходько. Свого часу вона перемогла російську «Фабрику зірок», яку продюсував Меладзе. А через кілька років Настя таки потрапила на «Євробачення», але представляла Росію. Тепер же вона вирішила спробувати удачу на відборі в рідній країні.

Анастасії жереб довірив право відкривати перший півфінал. Дівчина виконала пісню з назвою «I am free now». Костянтин Меладзе у своїх коментарях до виступу наголосив, що важко оцінювати Настю об’єктивно, адже поки ні з чим порівнювати – інші номери ще попереду. Однак продюсер міг порівняти співачку з тим, якою вона була раніше.1Q8A8336

«Я тебе знаю давно, – сказав Меладзе. – Ти подорослішала, ти дуже виросла та оформилася як артистка. Ти стала респектабельною і спокійною – це те, чого тобі не вистачало раніше. Але у мене, мабуть, ностальгія по тобі колишній. По тій емоційності та надриву, які раніше «зносили дах». Але, тим не менш, ти впоралася».

Ни зрители, ни Константин Меладзе не оценили изменения Анастасии Приходько. Продюсер признался, что тот надрыв и эмоциональность в голосе, которые были раньше у его экс-подопечной, подкупали слушателя гораздо больше.

Колеги Костянтина порахували так само, в результаті чого друга спроба Насті не увінчалася успіхом. Дівчина посіла сьоме місце з дев’яти.MBGCh9KBZkU1

«Якщо ви помітили, результати нашого голосування та глядацького стосовно Насті збіглися, – після відбору в інтерв’ю підкреслив Меладзе. – Журі навіть на бал вище поставили, здається. Чому? Повторюся: характерний їй надрив, драйв і драматизм цього разу був схований, тому публіку вона в такому образі, скоріше всього, не так зачепила. Мені здається, раніше вона зачіпала всіх саме своєю емоційністю і безумством – в хорошому сенсі. Зараз вона – леді. І, мабуть, цього амплуа народ не дуже повірив».

Світлана Панкова

Подивитися виступ Анастасії Приходько ви можете прямо зараз:

Video: Зрители и судьи «Евровидения-2016» не оценили новый образ Анастасии Приходько

Покорять украинский национальный отбор песенного конкурса «Евровидение» пришла и экс-подопечная Константина Меладзе – Анастасия Приходько. В свое время она победила в российской «Фабрике звезд», которую продюсировал Меладзе.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: