Выпуск 59 | 12.05.2019 | 2019

Дивіться онлайн програму Слідство ведуть екстрасенси  2019 випуск 59 від 12.05.2019. Просто зараз ви дізнаєтеся про резонансну справу в Полтаві – вулицями містами розгулює жорстокий вбивця. У центрі міста маленький хлопчик знайшов свою маму мертвою. Молоді жінки бояться виходити на вулицю і звертаються за допомогою до найсильніших екстрасенсів країни.

Все почалося з того, що влітку 2018 року серед білого дня в центрі Полтави знайшли мертвою Вікторію Олійник, яка працювала юристом. Молоду жінку знайшли задушеною у власній квартирі дитина і чоловік. Звістка про вбивство Вікторії шокувала її рідних і близьких. Спочатку поліція припустила, що це пограбування, але двері не були зламані. Виходить, що жертва знала вбивцю і сама відкрила йому двері. Але хто тоді позбавив життя молоду маму і залишив маленьку дитину сиротою? Рідні Віки не можуть змиритися зі смертю жінки і хочуть дізнатися правду про вбивцю.

Допомогти рідним Віки дізнатися всю правду зважилися найсильніші ясновидці країни – Олена Курилова та Хаял Алекперов. Напередодні поїздки в Полтаву, Олені приснився дивний сон – вона побачила якісь цифри і букви, які стирала чиясь рука. В ході обговорення, Олена і Хаял з’ясували, що Віка знала таємницю, через яку її могли вбити. Але про яку таємницю йде мова? Яка інформація могла коштувати Вікторії життя? І чому сестра загиблої вважає себе винною в смерті Віки? Чи вдасться екстрасенсам з’ясувати правду і знайти жорстокого вбивцю? Не пропустіть резонансне розслідування в програмі Слідство ведуть екстрасенси випуск 59 від 12.05.2019 на офіційному сайті телеканалу СТБ!

Дивитися онлайн Слідство ведуть екстрасенси. Випуск 58 від 12.05.2019

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: