Выпуск 58 | 12.05.2019 | 2019

Не пропустіть програму Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 58 від 12.05.2019. Просто зараз ви дізнаєтеся про загадкове видіння ясновидиці, яке стане жахливим пророцтвом …

Коли наші постійні експерти – Жанна Шулакова і Ярослава Федорова закінчили розслідування і збиралися повертатися з Житомира, до них підійшла якась жінка. Ірина – мама двох синів і доньки, і зараз вона боїться за життя своїх дітей. Нещодавно родина почала відчувати в своєму будинку присутність якоїсь потойбічної сили, яка полює за дітьми. Жінка в розпачі і просить допомогти екстрасенсів врятувати її дітей.

Ледве зневірена Ірина встигла розповісти про свою біду, як екстрасенси побачили привид мертвої жінки. Ірина розповіла, що за останні два тижні привид двічі намагався спалити її дітей. Ясновидці впевнені, що діти Іри відчувають присутність жінки зі світу мертвих. Але чому мертва полює за дітьми, а кожна її поява провокує пожежі?

Виявилося, що мама Ірини померла страшною смертю – вона згоріла заживо 26 років тому. Тоді жінка була в Якутії на заробітках, правоохоронці повідомили, що її смерть – нещасний випадок. Але якщо мати Ірини загинула в пожежі, а дітей теж переслідує вогонь, то невже це бабуся хоче смерті власним онукам? Чи зможуть екстрасенси відшукати взаємозв’язок між смертями в родині Ірини та допомогти її дітям? Чим закінчиться це розслідування і чи вдасться ясновидцям зупинити помсту мертвої? Дивіться онлайн новий 58 випуск програми Слідство ведуть екстрасенси від 12.05.2019 на офіційному сайті телеканалу СТБ!

Дивитися онлайн Слідство ведуть екстрасенси. Випуск 57 від 07.05.2019

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: