Слідство ведуть екстрасенси

Як захиститися від негативу: поради Хаяла Алекперова

Як захиститися від негативу? Одне з очевидних рішень – просто не спілкуватися з негативно налаштованими до тебе людьми. Але як бути, якщо спілкуватися доводиться? Якщо це начальник або співробітник? Або навіть родич? Екстрасенс Хаял Алекперов розповів, що таке захист від негативу, де його можна зустріти і як визначити, а також як захиститися від негативу за допомогою простих методів.

IMG_2531

Що таке негатив?

Перш за все це результат впливу негативних думок та почуттів. Під час спілкування з негативно налаштованою людиною зазвичай виникає відчуття психологічної атаки, ви відчуваєте себе незахищеним, напруженим, втомленим, енергія немов виходить з вас. На щастя, будь-яка здорова людина здатна ефективно відбивати ці «удари». А ось якщо ви ослаблені хворобою або недоброзичливець володіє сильнішою енергетикою, тоді можуть виникнути проблеми. Такий негатив можна назвати ненавмисним. Зазвичай ви його отримуєте на роботі, в транспорті та навіть при зустрічі з родичами. Для вас головне – зрозуміти, хто саме з вашого оточення є «людиною негативу», і вчасно вжити заходів.

Захист від негативу: методи екстрасенса

Більше на тему: Як правильно розтлумачити свій сон

Яких заходів варто вжити?

Якщо це ненавмисний негатив, який ми переймаємо неусвідомлено, тоді достатньо після зустрічі прийняти контрастний душ або запалити свічку. Допоможуть обереги або читання молитви. Однак якщо зовсім не можна відмовитися від спілкування з такою людиною, постарайтеся не вступати в конфлікт, навіть якщо вас провокують: з вашим роздратуванням і злістю будуть йти життєві сили. Не здумайте брати на себе провину. У негативних людей завжди щось не виходить або їм у чомусь не щастить. Не намагайтеся з усіх сил допомагати їм. Для них головне – забрати вашу енергію, а змінюватися вони ніколи не стануть!

Захист від негативу: методи екстрасенса

Що таке умисний негатив?

Це ряд цілеспрямованих магічних впливів, які призводять до серйозних проблем зі здоров’ям, до погіршення або повної відсутності особистого життя, до занепаду в бізнесі та навіть до смерті… До мене приходить дуже багато постраждалих від умисного негативу, причому їх кількість з кожним роком зростає. Основна причина – вільний доступ обивателів в мережі до закритої до недавнього часу інформації. Багато хто навіть не підозрює про те, що практично всі інтернет-ритуали – фількіна грамота. Але ж неправильно проведений ритуал, навіть без вашого на те бажання, може призвести до дуже плачевних наслідків! Ніхто і ніколи не дасть вам точне, з усіма нюансами, керівництво до дії! Ця інформація часто викривлена ​​і, крім шкоди вам і вашим близьким, нічого не принесе. Зараз кожен другий вважає, що володіє надзвичайними здібностями! І найчастіше у цих горе-чарівників рано чи пізно з’являється вагомий, як їм здається, привід і вони починають втручатися в чуже життя: наводять порчу на неугодного колегу або намагаються приворожити коханого, до кінця не усвідомлюючи, на яку небезпеку наражають не тільки себе!

Що робити, якщо людина з негативною енергетикою – ваш співмешканець або родич?

Тут набагато складніше. Ідеальний варіант – жити окремо і подалі, а зустрічатися тільки за потреби. На жаль, не в кожного є така можливість. Цією людиною може бути (або з часом стати) ваш чоловік, найкраща подруга та навіть дитина. Раджу пояснити родичам або співмешканцям, що саме вас не влаштовує і яких рамок спілкування ви плануєте дотримуватися з ними у майбутньому. Впевнений, не в кожного вистачить сміливості, витримки і сил подібним чином відстоювати себе, та й скривджених буде немало, тому вирішувати тільки вам.

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: