Слідство ведуть екстрасенси

Гонщик забрав на той світ своїх друзів

Хаял Алекперов, Жанна Шулакова і Джейк Райдер в програмі «Слідство ведуть екстрасенси» розслідували справу про загадкову смерть хлопця і розкрили зловісну таємницю смерті чотирьох друзів з Києва.

28-річний Костянтин Кондратюк жив у Києві, працював торговим представником компанії, яка виробляє машинні масла і мастила. У найближчому майбутньому збирався зробити пропозицію коханій дівчині і народити дітей на радість мамі. Однак доля розпорядилася інакше. 25 листопада 2013 року Костю знайшли повішеним у власному гаражі. Що підштовхнуло хлопця на страшний гріх? На це питання до сих пір не може ніхто відповісти. А мати хлопця – Любов – навідріз відмовляється вірити в те, що її хлопчик міг покінчити життя самогубством.

Не в силах терпіти той біль і незнання жінка написала лист в програму «Слідство ведуть екстрасенси», адресований азербайджанському провидцю Хаялу Алекперову, з проханням допомогти їй у її біді.

«Я б дуже хотіла дізнатися, хто причетний до його смерті. Він не міг піти з життя так рано», – зізналася в програмі Любов.

На момент розслідування Хаял Алекперов перебував у себе на батьківщині, в Азербайджані та святкував з рідними Новруз-байрам. Тому він попросив своїх колег Жанну Шулакову і Джейка Райдера допомогти йому в цій справі. Однак, незважаючи на те, що екстрасенс не міг бути присутнім в будинку загиблого, він розповів про свої видіння:

«Костя в вечір смерті зустрівся на вулиці зі своїми друзями. Але йому хтось подзвонив. І він пішов з тієї компанії. Те, що відбувалося з ним далі – дуже дивно. Хлопець заходить на кшталт в якийсь густий туман і йде в нікуди»

Поки Хаял розтлумачував свої видіння, Жанна Шулакова і Джейк Райдер вирушили додому до Костянтина, де їх з нетерпінням чекала Любов. Під’їхавши до будинку, Джейк сказав:

«Я відчуваю, що в цей будинок смерть не повинна була прийти. Але її сюди як щось привернуло»

Що і чому – треба було з’ясувати. В кімнаті у хлопця все збереглося так, як при його житті. Хоч минуло й півроку з дня смерті Кості, мати так і не змогла щось поміняти.

«Тут його книги про рибалку, лежить недбало светр, який він купив в день смерті», – зі сльозами розповідала Любов.

Жінка каже, що іноді до цих пір відчуває в кімнаті присутність сина. А ще Костя часто сниться їй. Однак, на запитання, як загинув – не відповідає.

У гаражі ясновидці відчули присутність когось хто міг бути причетний до загибелі хлопця.

«Це було дуже дивно! Ми бачили, що до смерті хлопця хтось причетний. Але чоловік це чи жінка, можливо, навіть хтось із потойбічного – зрозуміти було важко», – розповів Джек Райдер.

Для допомоги Любов дала екстрасенсів дві фотографії – сина і чоловіка – батька Кістки – померлого 28 років тому. Чоловік задихнувся чадним газом, так само як і син – в гаражі. На момент смерті йому теж було 28 років. Несподівана смерть чоловіка досі не дає жінці спокою. Саме тому вона дала ясновидцем дві фотографії.

За офіційною версією міліції, Олександр завів машину, щоб зігрітися, і задихнувся чадним газом. Навіть страшно уявити, що довелося пережити бідній жінці – спочатку вона втратила чоловіка, а тепер і сина. Обидва померли в гаражі.

Екстрасенси з’ясували, що батько не причетний до смерті сина:

«Загиблий тато з того світла намагався підтримувати сина. До них в квартиру прилітала птах – це він давав родині знаки, що треба бути обережним – адже за хлопцем стежив якийсь дух», – розповів Райдер.

«Мені було страшно вимовляти це бідної матері, але Костю як ніби переслідувало якась потойбічна істота – розповіла Жанна Шулакова. – І воно потягнуло на той світ не тільки Костю. Я побачила трьох. Вони всі молоді хлопці і їх об’єднувало захоплення машинами. Один з цих хлопців як дві краплі води був схожий на сина Люби»

Ясновидці також відчули, що Костя не єдиний, хто раптово помер. Троє його друзів Василь, Роман і Олександр також раптово померли. Більш того, рідні і сусіди загиблих хлопців розповіли, що і Костя, і Василь і Роман марили машинами.

«Померлий Саша представляв себе гонщиком. Адже в минулому був їм. Я відчуваю цей запах адреналіну, азарт, пристрасть до машин. Це чемпіон, який загинув в Італії і його дух переселився в Сашу», – розповів Хаял Алекперов.

Хто цей італійський гонщик? За яких обставин загинули друзі Костянтина? Чи змогла убита горем мати отримати відповіді на всі свої питання? І нарешті – за яких обставин загинув Костянтин? Про це ви можете дізнатися, подивившись випуск програми «Слідство ведуть екстрасенси» ПРЯМО ЗАРАЗ:

Video: Гонщик забрав на той світ своїх друзів

Video: Гонщик забрав на той світ своїх друзів

Video: Гонщик забрав на той світ своїх друзів

Video: Гонщик забрав на той світ своїх друзів

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: