Слідство ведуть екстрасенси

Хаял Алекперов: звукорежисера мало не вбила зловісна сутність під час розслідування

Про цей випадок, який стався на зйомках одного з розслідувань нового сезону «Слідство ведуть екстрасенси», розповів експерт проекту, двічі переможець та суддя «Битви екстрасенсів», ясновидець та астролог Хаял Алекперов.

«Перед кожним розслідуванням і я, і мої колеги проводимо значну попередню роботу – налаштовуємося на ситуацію, проводимо ритуали, просимо допомоги у вищих сил, спілкуємося з духами померлих. Без цього важко провести продуктивне розслідування. І нерідко духи покійних не надто раді нашому втручанню. Адже контакт з живим світом для них є дуже болючим, та й часто ті, хто перейшов у світ мертвих, забирають з собою свої таємниці, намагаючись всіма можливими способами перешкодити нам докопатися до істини, закрити доступ до своїх секретів, збити нас з вірного шляху» , – розповів ясновидець.

Але в цьому сезоні дух в прямому сенсі слова зазіхав на життя колег Хаяла – Ларису Гуцану та Жанну Шулакову.

«Мої колеги вирушили до Кременчука, щоб допомогти жінці, яку всі в окрузі вважали чорною вдовою. В цей час я був удома і здійснював намаз. І раптом мені прийшло видіння – якась незрозуміла суть, моторошний карлик стояв за спинами екстрасенсів та знімальної групи. Він тягнув до них свої руки, і ті падали замертво. Я зрозумів, що всім, хто поїхав в це розслідування – загрожує смертельна небезпека. І відразу ж подзвонив їм. Виявилося, ця сутність ледь не вбила нашого звукорежисера. Навіть не знаю, чим би все це могло закінчитися, якби ми вчасно не поставили захист!» – каже Хаял Алекперов.

Дивіться прем’єру нового сезону кримінальних та містичних розслідувань «Слідство ведуть екстрасенси» у понеділок, 1 лютого, о 21:00 на СТБ!

Video: Хаял Алекперов: звукорежисера мало не вбила зловісна сутність під час розслідування

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: