Слідство ведуть екстрасенси

АНОНС: Хто по-звірячому вбив жінку та її ненароджену дитину?

Сьогодні, 15 вересня, о 19:00 в програмі «Слідство ведуть екстрасенси» медіум Анна Гельерс та екстрасенс Олена Курилова будуть розслідувати вбивство молодої вагітної жінки.

За допомогою в програму звернулася Марія Граможоро. Дванадцять років тому її 27-річну дочку та ще ненароджену онучку вбили невідомі. Дівчині завдали вісім ножових поранень! Вбивць досі не знайшли.

«Любов Кіндратяк була вбита 2 березня 2001 року. Тіло дівчини знайшли у дворі власного будинку на городі. Смерть наступила в результаті колото-різаної рани в легені. Знаряддя вбивства на місці злочину виявлено не було», – розповів експерт-криміналіст проекту Андрій Лисюк.

З того моменту жінка втратила сенс всього свого життя і всі ці роки вона бачить один і той же сон, в якому її дочка просить про допомогу.

«Любочка мені снитися кожен день. Вона просить, щоб знайшли її вбивць. Так як надії вже ніякої немає, я вирішила звернутися до екстрасенсів», – каже Марія Граможоро, мати вбитої Любові Кіндратяк.

Марія та всі жителі районного центру Путила в Чернівецькій області, де трапилася трагедія, не можуть зрозуміти, кому могла перейти дорогу мила та привітна дівчина, а головне – у кого піднялася рука зарізати вагітну жінку?

З’ясувати обставини цієї заплутаної справи спробують учасники проекту «Слідство ведуть екстрасенси» Олена Курилова та Анна Гельерс. Їх надздібності вже не раз допомагали розкрити кримінальні справи та притягнути до відповідальності винних.

Ще не прибувши на місце злочину Олена Курилова побачила щось, що привело її в жах:

«Коли я працювала з фотографією, то побачила жахливу картинку: все сиплеться, скло, стіни, будинок. І такий гучний звук … Він на якийсь час мене приголомшує . Це схоже на якусь війну. Але я не розумію! Як таке може бути зараз? Також бачу чоловіка. Загибла знає його. Від нього йде агресія. Він сам не свій, людина, яка втратила здоровий глузд … Він мстить за щось»

А ось медіум з Великобританії Анна Гельерс побачила якогось звіра:

«Мені прийшов образ звіра, але я ніколи в житті не бачила таку тварину. Щось велике та волохате. Звір ніби десь ховається, у нього є щось, що потрібно якимось людям»

Що означають бачення ясновидців? Хто і чому позбавив життя молоду вагітну жінку? Чи дізнається сьогодні мати правду про смерть своєї дочки? А також, що довело до істерики завжди стриману англійку Анну Гельерс? Дізнаєтеся вже сьогодні, 15 вересня, о 19:00 в програмі «Слідство ведуть екстрасенси» на телеканалі СТБ. Не пропустіть!

Video: Кто зверски убил женщину и её нерожденного ребенка?

За помощью в программу обратилась Мария Граможоро. Двенадцать лет назад её 27-летнюю дочь и нерожденную внучку убили неизвестные. Девушке нанесли восемь ножевых ранений! Убийц до сих пор не нашли...

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: